آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۴ خرداد/ فوت تنها یک بیمار در شبانه روز اخیر

تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۹۸ دوز اول و ۵۷ میلیون و ۹۲۳ هزار و ۸۹۸ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۷ میلیون و ۶۳۹ هزار و ۲۲۸ نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۰ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۹۲۴ دوز واکسن در ایران که ۱۸ هزار و ۸۹۹ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۶۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۲۵ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۴۲ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، تنها یک تن دیگر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست داد و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۵۳ نفر افزایش یافت. این در حالی‌ست که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۵۹ هزار و ۵۲۷ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۳۴۲ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۲ میلیون و ۴۶۳ هزار و ۴۳۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، صفر شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۱۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۲ درصد است.

 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد