آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۵ اردیبهشت/ ۸ بیمار دیگر جان باختند

تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۴۴۰ هزار و ۶۵ دوز اول و ۵۷ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۹۶۴ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۷ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۷۶ نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۴۹ میلیون و ۴۷۵ هزار و ۱۰۵ دوز واکسن در ایران که ۳۶ هزار و ۶۳۵ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۳۶۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۵۵ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۵۱ تن رسید.

در ۲۴ ساعت اخیر، ۸ تن از مبتلایان جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراین، تا ظهر امروز، متاسفانه آمار جان‌باختگان این بیماری در کشورمان به ۱۴۱ هزار و ۲۲۴ تن رسیده است، در حالی که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۲۰ هزار و ۸۳۵ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۷۳۷ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۱ میلیون و ۷۷۱ هزار و ۷۱۵ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، صفر شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۸۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۳ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد