آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۶ خرداد/ ۳ بیمار دیگر جان باختند

تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و 598 هزار و 745 دوز اول و ۵۷ میلیون و 936 هزار و 294 دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۷ میلیون و 656 هزار و 508 نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۰ میلیون و 191 هزار و 547 دوز واکسن در ایران که 18 هزار و 330 دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، 146 بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، 30 مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و 367 تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، 3 تن دیگر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و 360 نفر افزایش یافت. این در حالی‌ست که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۵۹ هزار و 934 تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین 321 تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۲ میلیون و 483 هزار و 160  آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، صفر شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۱۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۲ درصد است.

 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد