خرید سریع بدون ثبت نام

آغاز برخورد گشت ویژه پلیس با مجرمان خشن در تهران

رئیس پلیس تهران بزرگ از آغاز طرح‌های ویژه پلیس خبر داد و گفت: هدف اصلی گشت‌های پلیس، برخورد با مجرمان و مرتکبین جرائم خشن، جرائم به عنف، زورگیری، خفت گیری و مجرمان گستاخ است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار حسین رحیمی، صبح یکشنبه در آئین آغاز به کار گشت‌های ویژه پلیس، اظهار داشت: در پی صدور دستور فرماندهی انتظامی کل کشور امروز بعد از یک ماه برنامه ریزی، آماده ایم که گشت‌های ویژه انتظامی را در تهران به صحنه عملیات وارد کنیم.

وی افزود: هدف اصلی این گشت‌ها برخورد با مجرمان و مرتکبین جرائم خشن، جرائم به عنف، زورگیری و خفت گیری و مجرمان گستاخ است.

سردار رحیمی بیان کرد: برای برخورد با این جرائم در تهران بزرگ، ۷ گروه و ۷ طرح ویژه را در تهران از امروز به مرحله اجرا می‌گذاریم.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بخش اول گشت‌های ویژه است که ۲۱۰ واحد هستند که در ۲۱۰ محور اصلی و بزرگراهی در کنار سایر پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: برای مناطق آلوده از جمله شوش، مولوی و هرندی طرح ویژه داریم و ایستگاه‌های ۱۰ گانه پلیس با استقرار ۳۰۰ نفر از همکاران و گشت‌های ویژه در این محل‌ها قرار می‌گیرند.

سردار رحیمی تصریح کرد: همچنین راه اندازی گشت‌های واکنش سریع پلیس آگاهی چهارمین طرح از طرح‌های هفت گانه پلیس تهران است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: راه اندازی پلیس محله و استفاده سازمان یافته از نگهبان محله در شهرک‌های اقماری از دیگر برنامه‌های ویژه پلیس است.

وی گفت: برخورد با موتورسیکلت سواران قانون گریز آخرین طرح ویژه پلیس است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد