خرید سریع بدون ثبت نام

آمریکاییها اشک تمساح می‌ریزند!

به گزارش خبرآنلاین، ناصر کنعانی در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت: « آمریکای حامی اغتشاش و تروریسم و اِعمال کننده تحریم و فشار حداکثری علیه ملت ‎ایران، در شب ‎یلدا برای ایرانیان اشک‌ تمساح میریزد!

متحدان و حامیان تروریستهای شناسنامه‌دار، بهتر است دهان خود را ببندند و در شب یلدا برای حل بحرانهای متراکم مردم خود و کشورشان و رژیم صهیونیستی فکر کنند.»

به گزارش ایسنا و براساس اخبار منتشر شده در رسانه‌ها، ند پرایس – سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز چهارشنبه به وقت محلی در پیامی مداخله جویانه به بهانه شب یلدا گفت: یلدا زمانی برای جشن گرفتن در خانه با عزیزان است زیرا طولانی ترین شب سال جای خود را به نور می دهد که پیروزی نمادین خوبی بر شر نیز توصیف می شود.

وی با ژست حقوق بشری و به اصطلاح دلسوزی برای مردم ایران مدعی شد: امشب در بسیاری از خانواده‌ها جای عزیزانشان خالی است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در تداوم حمایت از ناآرامی های اخیر در ایران مدعی شد: به گفته سازمان‌های معتبر حقوق بشر، مقامات ایرانی از سه ماه پیش که اعتراضات مسالمت‌آمیز آغاز شد، صدها معترض از جمله ده‌ها کودک را کشته‌اند و بیش از ۱۸۰۰۰ نفر را دستگیر کرده‌اند.

وی با تکرار ادعاهای واشنگتن درباره مسایل داخلی ایران ادعا کرد: ایران از اعدام، بازداشت خودسرانه، ناپدید کردن اجباری و خشونت برای سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز مردم ایران استفاده کرده است و به نظر می‌رسد مقامات جمهوری اسلامی از هیچ اقدامی برای خاموش کردن مخالفان رویگردان نیستند.

این مقام دولت بایدن بدون کوچکترین اشاره ای به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه مردم ایران و تاثیرات آن بر روی شهروندان ایرانی مدعی شد: امشب در شب یلدا با مردم ایران همدلی می کنیم و بر تعهد خود به مردم ایران تاکید می کنیم.

310310

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد