خرید سریع بدون ثبت نام

آیا پوتین سه بدل دارد؟

فرارو- رئیس اطلاعات نظامی اوکراین مدعی شده است که «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از سه بدل استفاده می‌کند.

به گزارش فرارو به نقل از اسکای نیوز، رئیس اطلاعات نظامی اوکراین مدعی شده که پوتین دست کم سه بدل دارد. در بحبوحه گمانه زنی‌ها درباره  کاهش سلامتی این مرد ۶۹ساله، پرسشی که مطرح می‌شود آن است که آیا پوتین واقعی هنوز وجود دارد یا خیر.

«کایریلو بودانوف» در این باره گفته است: «همه بدل‌ها جراحی پلاستیک انجام داده‌اند تا شبیه یکدیگر شوند. تنها چیزی که باعث می‌شود تفاوت سه بدل را از یکدیگر را تشخیص دهیم قد آنان است».

او در این باره می‌گوید: «این موضوع در فیلم‌ها و تصاویر قابل مشاهده است. هم چنین، در ژست، زبان بدن و لاله گوش مشخص است، زیرا این موارد برای هر فردی منحصر به فرد هستند».

سوال بزرگ این است: آیا پوتین واقعی هنوز وجود دارد؟ / گمانه زنی درباره سه بدل پوتین/ سوال بزرگ درباره پوتین/////ترجمه آقای اعتضاد

سوال بزرگ این است که آیا پوتین واقعی هنوز وجود دارد؟

شایعات در مورد استفاده رئیس جمهور روسیه از بدل خود ابتدا در ماه ژوئیه و پس از ورود او به تهران برای شرکت در نشستی با حضور سران آغاز شد. او در تهران بیش از حد معمول رفتاری غیر ماهرانه داشت و بیش از گذشته پر انرژی و پرتحرک بود.

«بودانوف» می‌گوید: «لطفا به لحظه خروج پوتین از هواپیما را نگاه کنید. آیا این اصلا پوتین است»؟ ماه‌ها گمانه زنی می‌شد که رئیس جمهور روسیه با ۸ کیلوگرم کاهش وزن مواجه شده و ممکن است به سرطان یا بیماری پارکینسون مبتلا شده باشد.

کانال تلگرامی «ژنرال اس وی آر» که مدعی شده سلامت پوتین را رصد می‌کند اعلام کرد که او از «تهوع» و «سرفه مداوم» رنج می‌برد. در این کانال آمده بود: «پوتین و نزدیکان‌اش و پزشکان او نگران سرفه‌های رئیس جمهور و هم چنین حالت تهوع و بی‌اشتهایی مداوم او به دلیل مصرف دارو و پیروی از رژیم غذایی خاص به دلیل ابتلایش به سرطان هستند.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد