دانلود کتاب های امتحان شده

استاد محمد مهدی کبیر

09118083964 :  استاد علوم غریبه

 

درماتراپیست‌های ایران را بشناسید

در مراسمی که شامگاه سه‌شنبه ۱۶ اسفند در تالار جلیل شهناز و در خانه هنرمندان ایران با حضور حسن عشایری، هومن نامور و مجید امرایی برگزار شد، ۱۰ دراماتراپیست سال ۱۴۰۱ انجمن بین‌المللی دراماتراپی ایران DTCI معرفی شدند.

بر این اساس سیده‌غزل حسینی، ثمره محجوبیان، مهرانه به‌نهاد، سپیده آلنگ، شقایق شجاعی، شیدا لطفی، ندا زریی، حسانه فرقانی، زیبا لقمانی، فاطمه رحیمی‌زاده، به عنوان ۱۰ دراماتراپیست و فراگیر سال در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا معرفی شدند.

در این مراسم از سوی دبیرکل انجمن بین‌المللی دراماتراپی ایران مدال «بوعلی سینا» به پاس سال‌ها فعالیت بینارشته‌ای در حوزه هنر و توانمندسازی به هومن نامور تقدیم شد. همچنین به پاس سالها تلاش حرفه‌ای و دلسوزانه زهرا جعفری روانشناس تربیتی و مدیر انجمن دراماتراپی ایران قدردانی شد. رونمایی از مجسمه «موبیدیک و کلاه تفکر» اثر اشکان گلچین از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

دراماتراپی یک روش موثر برای کاهش اثرات روانی اختلالات روحی از طریق نتایجی است که در بازی جمعی به دست می آید. دراماتراپی شامل فعالیت‌های کلامی و غیرکلامی و استفاده از طیف وسیعی از تکنیک‌های نمایشی و روانشناختی است.

۲۵۹۲۵۹

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها