شمار جان‌باختگان «متروپل» به ۴۳ تن رسید/ آواربرداری ادامه دارد و ادامه خواهد یافت!

شمار جان‌باختگان «متروپل» به ۴۳ تن رسید/ آواربرداری ادامه دارد و ادامه خواهد یافت!در ادامه عملیات آوار برداری متروپل دو پیکر دیگر پیدا شد تا ابعاد این فاجعه تکمیل وسیع‌تر شده و شمار جانباختگان این حادثه به ۴۳ نفر افزایش بیابد.
 
به گزارش «تابناک»، شانزدهمین روز آواربرداری متروپل در آبادان در حالی به انتها نزدیک می‌شود که هنوز ابعاد این فاجعه در حال رشد و تکوین است؛ فاجعه‌ای که امروز بر شمار جان باختگانش افزوده شد و احسان عباس‌پور، فرماندار ویژه شهرستان آبادان در توضیحش گفت: در ادامه عملیات آوار برداری متروپل آبادان دو پیکر دیگر کشف و از زیر آوار بیرون کشیده شد؛ بدین ترتیب آمار جانباختگان حادثه متروپل تا به این لحظه به ۴۳ نفر افزایش یافت.
 
شمار جان‌باختگان «متروپل» به ۴۳ تن رسید/ آواربرداری ادامه دارد و ادامه خواهد یافت!
فرماندار ویژه شهرستان آبادان در ادامه بر تداوم آواربرداری تاکید کرد و افزود: آواربرداری در محل حادثه برای پیدا کردن اجساد احتمالی، و آماده سازی مکان برای تخریب کلی و مرحله به مرحله ساختمان متروپل همچنان با دقت و سرعت ادامه دارد.

این در حالی‌ست که یک منبع آگاه در گفت‌وگو با «تابناک» از تکمیل آواربرداری خبر می‌دهد و می‌گوید: بخش‌های محدودی آواربرداری نشده بود که امروز به پایان رسید تا همه چیز مهیای مرحله بعدی یعنی تخریب بخش‌های باقیمانده آن شود که البته فرایندی زمان بر است و برنامه ریزی برای شروع آن در حال انجام است.

 
تکمیل می‌شود…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد