خرید سریع بدون ثبت نام

قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

فرارو– بیت‌کوین از آخرین روز‌های مرداد یعنی تقریبا دو هفته پیش حوالی مرز ۲۰ هزار دلار آرام گرفته است. رهبر بازار ارز دیجتیال در ۲۴ ساعت اخیر این روند را ادامه داد و قیمت آن با افت دو‌دهم درصدی به ۱۹ هزار و ۸۴۰ دلار رسید. همزمان در این مدت بازدهی کاردانو، دوج‌کوین، شیبا و ترون حدود صفر درصد به ثبت رسیده و قیمت اتریوم با رشد چهار درصدی بهترین وضعیت را بین انواع ارز دیجیتال سرشناس تجربه کرده است.

قیمت بیت‌کوین؛ ۱۹ هزار و ۸۴۰ دلار

قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۹ هزار و ۸۴۰ دلار به ثبت رسید. ۴۰ دلار کمتر از صبح دوشنبه. قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود دودهم‌درصد کاهش پیدا کرده و در این مدت کف و سقف آن به ترتیب ۱۹ هزار و ۶۸۵ دلار و ۲۰ هزار و ۱۴۰ دلار ثبت شده است. بیت‌کوین طی هفته گذشته هم نوسان محدودی داشته و بازدهی مثبت دو درصدی را تجربه کرده است. چون سه‌شنبه هفته گذشته هر واحد بیت‌کوین ۲۰ هزار و ۳۰۰ دلار معامله می‌شد. حالا بیت‌کوین ۷۱ درصد با قله تاریخی خود که محدوده ۶۸ هزار دلار است، فاصله دارد. همچینن حجم ۳۷۸ میلیارد دلاری آن معادل ۳۶.۵ درصد از کل سهم بازار برآورد می‌شود.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۶۴۵ دلار

قیمت اتریوم امروز سه‌شنبه ۱۵ شهریور با رشد چهار درصدی به هزار و ۶۴۵ دلار رسید. صبح دیروز خرید هر واحد اتریوم هزار و ۵۸۰ دلار تمام می‌شد و طی این مدت ۶۵ دلار به ارزش آن اضافه شده است. بیشترین قیمت اتریوم در شبانه‌روز گذشته هزار و ۶۷۰ دلار و کمترین سطح آن هزار و ۵۶۰ دلار به ثبت رسیده است. سه‌شنبه هفته قبل اتریوم هزار و ۵۵۰ دلار خرید و فروش می‌شد و از آن موقع حدود چهار درصد به ارزش اتریوم اضافه شده است. قیمت اتریوم حالا با بیشترین نرخ تاریخی خود که چهار هزار و ۸۵۱ دلار است، ۶۶ درصد فاصله دارد. حجم معاملاتی اتریوم تقریبا ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود و از این حیث با دراختیار داشتن ۱۹.۵ درصد از کل سهم بازار، بعد بیت‌کوین دومین توکن مهم دنیا به‌شمار می‌رود.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت کاردانو، دوج‌کوین، شیبا و ترون امروز سه‌شنبه ۱۵ شهریور بدون تغییر نسبت به دیروز به ثبت رسید. قیمت کاردانو صبح امروز به ۰.۴۹۹ دلار رسید و این ارز دیجیتال صبح دیروز با همین رقم معامله می‌شد. البته نسبت به هفته قبل شاهد رشد ۱۰ درصدی ارزش کاردانو هستیم. دوج‌کوین که با دراختیار داشتن هشت‌دهم درصد از کل سهم بازار الان یازدهمین توکن مهم دنیا است، صبح امرزو ۰.۰۶۳ دلار ارزش داشت و دیروز هم خرید آن ۰.۰۶۳ دلار تمام می‌شد. قیمت شیبا در ۲۴ ساعت گذشته روی پله ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار ایستاده است. ترون نیز با نماد TRX بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، ۰.۰۶۳ دلار معامله شد تا مثل کاردانو، دوج‌کوین و شیبا بازدهی صفردرصدی را تجربه کند.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت‌کوین

۲۰ هزار و ۳۰۰ دلار

۱۹ هزار و ۸۸۰ دلار

۱۹ هزار و ۸۴۰ دلار

اتریوم

هزار و ۵۴۵ دلار

هزار و ۵۸۰ دلار

هزار و ۶۴۵ دلار

کاردانو

۰.۴۵۳ دلار

۰.۴۹۸ دلار

۰.۴۹۹ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۶۴ دلار

۰.۰۶۳ دلار

۰.۰۶۳ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۳ دلار

۰.۰۰۰۰۱۳ دلار

۰.۰۰۰۰۱۳ دلار

ترون

۰.۰۶۳ دلار

۰.۰۶۳ دلار

۰.۰۶۳ دلار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد