قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد چقدر است؟

فرارو– قیمت آپارتمان در شهرجدید هشتگرد می‌تواند با برخی نقاط تهران برابری کند. مثل واحدی ۲۰۰ متری که با امکاناتی مثل اتاق خواب مستر و دو انباری آگهی شده و قیمت آن ۳.۵ میلیارد تومان است. یعنی متری ۱۸ میلیون تومان که تقریبا برابر متوسط قیمت مسکن در چهار منطقه ۱۵، ۱۷، ۱۸ و ۲۰ تهران است. در طرف مقابل کف قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد ۲۵۰ میلیون تومان است. این رقم برای واحد‌های خام یک‌خوابه‌ای رد وبدل می‌شود که بدون کابینت، رادیاتور و … فروخته می‌شوند.

قیمت آپارتمان یکخوابه در شهر جدید هشتگرد

به گزارش فرارو؛ قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد برای واحد‌های یکخوابه حداقل ۲۵۰ میلیون تومان است. یکی از واحد‌های مسکن مهر در این شهر با متراژ ۶۳ دقیقا ۲۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. مالک ادعا کرده وام این آپارتمان تسویه شده و قیمت هر متر از خانه را تقریبا چهار میلیون تومان درنظر گرفته است. هفت سال از سن بنا این آپارتمان می‌گذرد و بدون امکاناتی مثل پارکینگ و انباری آگهی شده است. بین فایل‌های مربوط به آپارتمان‌های یکخوابه در شهر جدید هشتگرد واحدی ۶۸ متری با عمر بنا سه سال به‌چشم می‌خورد که قیمت آن ۳۳۰ میلیون تومان یعنی متری چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. این واحد فول‌امکانات آگهی شده است. یکی دیگر از واحد‌های مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد با قیمت ۳۷۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. این یکی ۵۸ متری است، با آسانسور به‌فروش می‌رسد و ۱۱ سال پیش ساخته شده. با ۴۰۰ میلیون تومان می‌شود آپارتمان ۶۵ متری با یک اتاق خواب در شهر جدید هشتگرد خرید که چهار سال از زمان ساخت آن می‌گذرد، آسانسور، انباری و پارکینگ دارد و ارزش هر متر از این واحد تقریبا شش میلیون تومان برآورد می‌شود.

مشخصات آپارتمان‌های یکخوابه در شهر جدید هتشتگرد

متراژ

سن بنا

امکانات

قیمت

۶۳ متر

هفت سال

۲۵۰ میلیون تومان

۶۸ متر

سه سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

۳۳۰ میلیون تومان

۵۸ متر

۱۱سال

آسانسور

۳۷۵ میلیون تومان

۶۵ متر

چهار سال

‌ آسانسور، انباری و پارکینگ

۴۰۰ میلیون تومان

قیمت آپارتمان دوخوابه در شهر جدید هشتگرد

قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد بابت واحد‌های دوخوابه گاهی بیشتر از پنج میلیارد تومان است. قیمت آپارتمان ۹۲ متری در شهر جدید هشتگرد پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعلام شده است. هشت سال از زمان ساخت این واحد می‌گذرد و پارکینگ و انباری جزو امکانات آن نوشته شده است. واحد دو خوابه ۱۳۵ متری با قیمت یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. سن بنا ساختمان یک سال است و با آسانسور، انباری و پارکینگ آگهی شده است. در طرف مقابل کف قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد برای واحد‌های دوخوابه تقریبا ۴۰۰ میلیون تومان است. یک واحد آپارتمان خام که متراژ آن ۸۲ متر است، ۳۹۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. آسانسور و انباری را باید جزو امکانات این واحد درنظر بگیریم. آپارتمان ۸۰ متری در شهر جدید هشتگرد دقیقا ۴۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. آسانسور و انباری جزو امکانات این واحد است، چهار سال از سن آپارتمان می‌گذرد و ارزش هر متر آن معادل پنج میلیون تومان محاسبه می‌شود. البته با بودجه کمتر از ۴۰۰ میلیون امکان خرید آپارتمان‌های دوخوابه در شهر جدید هشتگرد وجود دارد، اما این بودجه کفاف واحد‌هایی را می‌دهد که ساخت آن‌ها هنوز تکمیل نشده است.

مشخصات آپارتمان‌های دوخوابه در شهر جدید هشتگرد

متراژ

سن بنا

امکانات

قیمت

۹۲ متر

هشت سال

پارکینگ و انباری

پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

۱۳۵ متر

یک سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان

۸۰ متر

چهار سال

آسانسور و انباری

۴۰۰ میلیون تومان

قیمت آپارتمان سه‌خوابه در شهر جدید هشتگرد

قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد برای واحد‌های سه‌خوابه دست‌کم حدود ۷۰۰ میلیون تومان است. طبق آگهی‌های موجود برای خرید آپارتمان سه‌خوابه در شهر جدید هشتگرد، یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها واحدی ۱۳۰ متری است که قیمت آن ۷۲۰ میلیون تومان نوشته شده. یعنی متری ۵.۵ میلیون تومان. سن بنا آپارتمان به شش سال می‌رسد و انباری و پارکینگ را باید جزو امکانات این واحد بدانیم. آپارتمان سه‌خوابه با متراژ ۱۱۵ و قیمت ۸۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این یکی ۱۷ سال پیش ساخته شده و فول‌امکانات محسوب می‌شود. در سوی مقابل قیمت آپارتمان در شهر جدید هشتگرد برای واحد‌های سه‌خوابه می‌تواند تا چند میلیارد تومان باشد. مثل آپارتمان ۲۰۲ متری که ۳.۵ میلیارد تومان قیمت خورده است. این واحد دارای یک اتاق خواب مستر، دو انباری، آسانسور، اسپیلت و پکیج است، یک سال پیش ساخته شده و ارزش هر متر آن معادل ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. واحد نوساز ۱۸۲ متری که به‌اسم کلید نخورده در شهر جدید هشتگرد آگهی شده، دو میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این آپارتمان با آسانسور، انباری و پارکینگ به‌فروش می‌رسد.

مشخصات آپارتمان‌های سه‌خوابه در شهر جدید هشتگرد

متراژ

سن بنا

امکانات

قیمت

۲۰۲ متر

یک سال

اتاق خواب مستر،‌ دو انباری، آسانسور، اسپیلت و پکیج

سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

۱۸۲ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

دو میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان

۱۱۵ متر

۱۷ سال

آسانسور، انباری و پرکینگ

۸۵۰ میلیون تومان

۱۳۰ متر

شش سال

انباری و پارکینگ

۷۲۰ میلیون تومان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد