خرید سریع بدون ثبت نام

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو یک آبان ۱۴۰۱

فرارو– قیمت دلار امروز یکشنبه یک آبان در صرافی ملی با رشد ۱۰ تومانی به ۲۸ هزار و ۹۴۵ تومان رسید. نرخ فروش یورو نیز با افزایش پنج تومانی ۲۸ هزار و ۹۴۰ تومان اعلام شد، اما در بازار طلا و همزمان با نخستین معاملات آبان امسال نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار با کاهش دو هزار تومانی به یک میلیون و ۳۵۲ هزار تومان تقلیل پیدا کرد. سکه امامی هم که ۱۴ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان فروخته شد، نسبت به عصر دیروز کار خود را با کاهش ۱۷ هزار تومانی آغاز کرد.

قیمت ارز در صرافی ملی

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز یکشنبه یک آبان ۱۴۰۱ در صرافی ملی ۲۸ هزار و ۹۴۵ تومان اعلام شد. این رقم رشد ناچیز ۱۰ تومانی نرخ فروش دلار در صرافی ملی را نسبت به دیروز نشان می‌دهد. همچنین هر اسکناس یورو امروز با قیمت ۲۸ هزار و ۹۴۰ تومان در صرافی ملی عرضه می‌شود که شاهد افزایش پنج تومانی ارزش این اسکناس نسبت به آخرین روز مهر‌ماه هستیم.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز پنجشنبه شنبه امروز
دلار 28 هزار و 935 تومان 28 هزار و 935 تومان 28 هزار و 945 تومان
یورو 28 هزار و 935 تومان 28 هزار و 935 تومان 28 هزار و 940 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه یک آبان کار خود را از پله یک میلیون و ۳۵۲ هزار تومان آغاز کرد. عصر دیروز قیمت طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۳۵۴ هزار تومان به‌ثبت رسید و در نخستین معاملات امروز ارزش این فلز گرانبها در هر گرم دو هزار تومان کاهش پیدا کرد.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه شنبه امروز
یک میلیون و 340 هزار تومان یک میلیون و 354 هزار تومان یک میلیون و 352 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه یک آبان به ۱۴ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان رسید و نسبت به دیروز ۱۷ هزار تومان کاهش پیدا کرد. خرید سکه امامی دیروز ۱۴ میلیون و ۹۷۲ هزار تومان تمام می‌شد. با وجود افت ۱۷ هزار تومانی قیمت سکه امامی، سکه‌های تمام بهار آزادی (طرح قدیم) و گرمی بدون تغییر نرخ نسبت به روز گذشته فروخته شدند. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز ۱۴ میلیون و ۱۰۴ هزار تومان و سکه گرمی سه میلیون و ۵۰ هزار تومان ارزش دارند.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه امروز
امامی 14 میلیون و 895 هزار تومان  14 میلیون و 972 هزار تومان  14 میلیون و 955 هزار تومان 
طرح قدیم 13 میلیون و 959 هزار  تومان 14میلیون و 104 هزار  تومان 14میلیون و 104 هزار  تومان
گرمی سه میلیون و 37 هزار تومان سه میلیون و 50 هزار تومان سه میلیون و 50 هزار تومان

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد