دانلود کتاب های امتحان شده

استاد محمد مهدی کبیر

09118083964 :  استاد علوم غریبه

 

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

فرارو– قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۸ شهریور با افت ۱۰ تومانی نسبت به دیروز به ۲۸ هزار و ۷۹۰ تومان رسید. یورو مسیر مخالف دلار را در پیش گرفت و با افزایش قیمت ۲۰ تومانی، ۲۸ هزار و ۸۴۰ تومان فروخته شد. امروز در بازار طلا انواع سکه کار خود را با کاهش قیمت نسبت به دیروز آغاز کردند. قیمت سکه امامی با افت ۵۰ هزار تومانی به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شد، دیروز ۱۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ارزش داشت. طلا ۱۸ عیار اما بدون تغییر نسبت به دیروز، یک میلیون و ۳۰۸ هزار تومان معامله شد.

قیمت ارز در صرافی ملی

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۸ شهریور در صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۷۹۰ تومان رسید. این رقم افت ۱۰ تومانی نرخ فروش دلار دولتی را در صرافی ملی نسبت به دیروز نشان می‌دهد. قیمت یورو، اما با رشد ۲۰ تومانی به ۲۸ هزار و ۸۴۰ تومان افزایش پیدا کرد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز  پنجشنبه یکشنبه امروز
دلار 28 هزار و 750 تومان 28 هزار و 800 تومان 28 هزار و 790 تومان
یورو 28 هزار و 740 تومان 28 هزار و 820 تومان 28 هزار و 840 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۲۸ شهریور یک میلیون و ۳۰۸ هزار تومان اعلام شد. ارزش طلا ۱۸ عیار درقیاس با دیروز تفاوتی ندارد، اما نسبت به پنجشنبه هفغته قبل شاهد افت هفت هزار تومانی نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه یکشنبه امروز
یک میلیون و 315 هزار تومان یک میلیون و 308 هزار تومان یک میلیون و 308 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۲۸ شهریور به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. ارزش سکه امامی نسبت به آخرین خرید و فروش‌های دیروز ۵۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است. قیمت سکه تمام بهار آزادی که با نام سکه طرح قدیم شناخته می‌شود، با افت ۱۵۰ هزار تومانی به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد. سکه گرمی که به سه میلیون تومان رسید، درقیاس با دیروز ۵۰ هزار تومان آب رفته است.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه یکشنبه امروز
امامی 14 میلیون و 450 هزار تومان  14 میلیون و 350 هزار تومان  14 میلیون و 300 هزار تومان 
طرح قدیم 13 میلیون و 600 هزار تومان 13 میلیون و 550 هزار تومان 13 میلیون و 400 هزار تومان
گرمی سه میلیون و 50 هزار تومان سه میلیون و 50 هزار تومان سه میلیون تومان

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها