خرید سریع بدون ثبت نام

نماینده ولی فقیه در استان لرستان: اختلاف بر سر بیرون بودن چند تار مو نیست / می‌خواهند همجنس‌گرایی و ازدواج با حیوانات، ترویج کنند

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان سه شنبه شب در دیدار جمعی از مردم پلدختر و معمولان ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س)گفت: در طول ۴۳سال از پیروزی انقلاب اسلامی نظام سلطه صدماتی به ما وارد کرد و خانواده هایی را مصیبت زده کرد، اما هیچ گاه نتوانست قامت این ملت را خم کند و خللی در اراده آهنین مردم به وجود آورد.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: آرمان ها و ارزش های اسلامی را باید بر سر دست گرفت، ترویج کرد و مانع کهنه شدن و فراموشی آنها شد.

وی یادآور شد: باید مراقب بود که امروز تغییرات پنهان فرهنگی جز برنامه‌های نظام سلطه است، چون آنها دیدند با ابزار جنگی نمی توانند با این ملت هم آوردی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی تأکید کرد: اختلاف بر سر بیرون بودن چند تارمو نیست، حد شرعی حجاب وجه و کفین است و رعایت نکردن ولو بیرون بودن چند تار مو باشد حرام است، ولی آنهایی که پشت صحنه ماجرا ایستاده‌اند به دنبال آن هستند که ملت های مسلمان را به سمت همجنس گرایی و ازدواج با حیوانات سوق دهند و این امر با تغییرات پنهان فرهنگی صورت می گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: امروز در این جنگ ترکیبی فرسایشی، دشمن به دنبال آن است که ما را خسته و فرسوده کند؛ آنان می خواهند ادامه آشوبها را به جنگی بدل کنند که از طرفی موجب ملال انقلابیون و از طرف دیگر باعث ایجاد امید در دل تبهکاران و تجزیه طلبان شود.

حجت الاسلام شاهرخی افزود: ملت ما تبهکاران و تجزیه طلبان را می‌شناسد. اینان منفورتر از آن هستند که مردم ایران به آنها اقبال داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد