وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استعفا کرد؛ «برای افزایش هماهنگی در دولت استعفا می‌دهم»/ سخنگوی دولت: با دومین استعفای عبدالملکی موافقت شد، اما از دولت جدا نمی‌شود/ «زاهدی وفا» سرپرست وزارت شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استعفا کرد/ عبدالملکی: برای افزایش هماهنگی در دولت استعفا می‌دهموزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم که اخیرا اخباری در خصوص استعفای وی منتشر شده بود، اولین خروجی دولت سیزدهم لقب گرفت. خبری که عبدالملکی ترجیح داد آن را با انتشار در توییتر به اطلاع عموم برساند تا شاید به نوعی اعلام فعالیت دوباره وی در این شبکه اجتماعی باشد.

به گزارش «تابناک»، متن استعفانامه حجت الله عبدالملکی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بدین شرح است؛

بسمه‌تعالی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استعفا کرد؛ «برای افزایش هماهنگی در دولت استعفا می‌دهم»/ سخنگوی دولت: با دومین استعفای عبدالملکی موافقت شد، اما از دولت جدا نمی‌شود/ «زاهدی وفا» سرپرست وزارت شدحضرت آیت‌الله رئیسی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت؛

ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی، به‌منظور افزایش هماهنگی در دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم.

اینجانب در طول حدود ۳۰۰ روز فعالیت در این وزارتخانه، همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به‌کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاران این وزارتخانه در این مدت تشکر می‌کنم.

خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی میدانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچگونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد ان‌شاءالله.

با احترام
حجت الله عبدالملکی

 

دومین استعفا مورد موافقت قرار گرفت/ «زاهدی وفا» سرپرست شد

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت صبح امروز سه شنبه (۲۴ خرداد ماه) در نشست خبری، در خصوص استعفای عبدالملکی گفت: روز گذشته وزیر کار دومین بار متوالی استعفای خود را تقدیم رییس‌جمهور کردند که دومین بار نیز مورد موافقت رییس‌جمهور قرار گرفته شد و آقای زاهدی وفا از امروز به عنوان سرپرست وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی منصوب شدند.

وی افزود: آقای عبدالملکی از دولت جدا نخواهد شد و قرار است به عنوان مشاور رییس‌جمهور با دولت همکاری کند.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد