خرید سریع بدون ثبت نام

پلیس: چهار نفر از عوامل اصلی «اغتشاشات» میدان انقلاب تهران دستگیر شدند

سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ روز یکشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: با تلاش شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات فاتب، روز گذشته چهار نفر از لیدرها و عوامل اصلی اغتشاشات در میدان انقلاب تهران دستگیر شدند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «امروز دشمنان و ضدانقلاب با توطئه‌ چینی و آتش‌ افروزی و همچنین هدف قرار دادن امنیت عمومی مردم به دنبال ایجاد ناامنی و آشوب در کشور هستند که در همین راستا فراخوان هایی با مضامین اعتراضی و به منظور ایجاد اغتشاش در حال شکل گیری است.

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که با سو استفاده و موج سواری بر اعتراضات مردم در فراخوان ۲۸ آذر ماه اقدام به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی و سر دادن شعارهای هنجار شکنانه کرده بودند، در دستور کار سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بوده و این سازمان با همکاری مردم و سایر همکاران خود در مجموعه انتظامی و سایر دستگاه ها در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت در ابعاد مختلف با تمام توان و ظرفیت در میدان حضور دارد و در برخورد با آن ها هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد