پلیس: کلیپ تیراندازی به سمت نیرو‌های نظامیِ لباس شخصی در زاهدان صحت ندارد

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کلیپ و خبر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تیراندازی افراد مسلح ناشناس به سمت نیرو‌های نظامی لباس شخصی در شهر زاهدان به هیچ عنوان صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

به گزارش تسنیم، علی رحیمی درباره جزئیات انتشار خبر به همراه کلیپی در یکی از شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه در اثر تیراندازی افراد مسلح در بلوار پرستار زاهدان داخل مغازه‌ای در یکی از میلان‌های این بلوار دو مامور لباس شخصی هدف مستقیم گلوله قرار گرفته و شهید شده اند، بیان داشت: محتوای خبر و کلیپ غیرواقعی و قویا تکذیب می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی انتظامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر کذب بودن این خبر با محتوای غیر واقعی تیراندازی به سمت ماموران انتظامی، افزود: از مردم عزیز انتظار داریم اخبار را از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کنند و خبر‌هایی که گا‌ها با هدف تشویش اذهان عمومی منتشر می‌شود به هیچ عنوان اعتنا نکنند.

سرهنگ رحیمی تصریح کرد: با توجه به جرم بودن نشر اخبار جعلی پلیس با انتشار دهندگان این گونه محتوا‌ها برخورد قانونی می‌کند.

روز گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شده بود که در خبر پیوست آن سوقصد به دو مامور انتظامی عنوان شده بود که پلیس خبر منتشر شده را تکذیب کرد و توضیحات لازم را اطلاع رسانی کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد