خانه » همه » خبر » آتش بازی غفور و یارانش در سالن آزادی

آتش بازی غفور و یارانش در سالن آزادی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم‌های والیبال شهداب یزد و لبنیات هراز آمل در فینال لیگ برتر والیبال مردان از ساعت ۱۸ در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم رفتند.

در پایان این دیدار شهداب یزد از عنوان قهرمانی فصل قبل خود دفاع کرد و دومین قهرمانی پیاپی خود را به دست آورد.

شهداب یزد ۳ – لبنیات هراز آمل ۰

ست اول: ۲۵ بر ۲۳

ست دوم: ۲۵ بر ۲۰

ست سوم: ۲۵ بر ۱۹

ترکیب شهداب یزد:

امیر غفور، مهدی مهدوی، شهروز همایونفرمنش، مسعود غلامی، محمدرضا موذن، محمد ولی‌زاده و سعید جواهری

سرمربی: محمدرضا تندروان

ترکیب لبنیات هراز آمل:

مجتبی میرزاجانپور، پوریا حسین‌خانزاده، محراب ملکی، علی حاجی‌پور، عرفان نوروزی، علی رمضانی و ابوالفضل قلی‌پور

سرمربی: بهروز عطایی

گزارش بازی:

اولین امتیاز ست نخست را شهداب یزد گرفت و در ادامه رقابت پایاپایی با هم داشتند اما به تدریج این شهداب بود که با اسپک‌های پر قدرت امیر غفور از حریف خود پیش افتاد و در نهایت این بازیکن امتیاز بیست‌وپنجم را هم برای تیم خود گرفت تا شهداب ۲۵ بر ۲۳ برنده ست اول باشد.

در ست دوم هم شهداب امتیاز اول را گرفت اما در ادامه هراز ۸ بر ۵ پیش افتاد تا تندروان درخواست وقت استراحت فنی کند. در این دقایق محراب سرخی در سرویس و پوریا خانزاده در حمله عملکرد خوبی داشتند و نقطه قوت هراز بودند. با بازگشت دوباره تیم‌ها به زمین شاگردان بهروز عطایی دو امتیاز دیگر گرفتند و اختلاف امتیاز خود را به پنج رساندند. تندروان برای کاهش این اختلاف مهدوی و غفور را از زمین بیرون آورد و بهزاد حیدرشاهی و یونس قلیچ را به زمین فرستاد. در ادامه دو تیم در امتیاز ۱۴ برابر شدند و شهداب با دفاع خوب مسعود غلامی در این ست پیش افتاد. این بار نوبت شهداب بود که در دفاع و حمله بهتر ظاهر شد و اختلاف امتیاز به وجود آورد تا اینکه ۲۵ بر ۲۰ ست دوم را هم برد.

شاگردان بهروز عطایی که نمی‌خواستند قهرمانی را به راحتی از دست بدهند در ست سوم تلاش بیشتری کردند. احسان دانش‌دوست که به جای پوریا خانزاده در ترکیب هراز قرار گرفته بود عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و دو تیم رقابت نزدیکی داشتند. اما امیر غفور ستاره شهداب در دقایق پایانی این ست هم درخشید و شهداب در نهایت ۲۵ بر ۱۹ برنده شد تا جام قهرمانی را بالا برد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد