خانه » همه » خبر » ترند ترین های خبری امروز » آخرین آمار کرونا در ایران تا یکم مرداد/ ۲۶ بیمار دیگر چشم از جهان فروبستند

دانلود کتاب های امتحان شده

آخرین آمار کرونا در ایران تا یکم مرداد/ ۲۶ بیمار دیگر چشم از جهان فروبستند

تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۷۳۸ هزار و ۲۸۸ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۱۰۲ هزار و ۵۷۹ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۸ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۷۵ نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۱ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۹۴۲ دوز واکسن در ایران که ۸۶ هزار و ۲۸۴ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۶۹۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۷۲۶ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۳۱۹ هزار و ۳۲۲ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۶ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۶۵۰ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۷۲ هزار و ۳۵۹ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۸۳۴ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۲ میلیون و ۹۹۴ هزار و ۴۵۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۵۷ شهرستان در وضعیت قرمز، ۸۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۹۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۲ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها