خانه » همه » خبر » ترند ترین های خبری امروز » آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲ مرداد/ ۳۴ بیمار دیگر جان باختند

دانلود کتاب های امتحان شده

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲ مرداد/ ۳۴ بیمار دیگر جان باختند

تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و 745 هزار و 497 دوز اول و ۵۸ میلیون و 110 هزار و 31 دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۸ میلیون و 773 هزار و 489 نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا 152 میلیون و 629 هزار و 17 دوز واکسن در ایران که 869 هزار و 75 دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، 8831 بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، 1210 مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و 328 هزار و 153 تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، 34 تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و 684 نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و 73 هزار و 142 تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین 907 تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون 53 میلیون و 18 هزار و 834 آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۵۷ شهرستان در وضعیت قرمز، ۸۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۹۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۲ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها