خانه » همه » خبر » افشاگری از دردسر روابط پله با زنان هوادار!

افشاگری از دردسر روابط پله با زنان هوادار!

خبرگزاری فرانسه مدعی شد طبق وصیت نامه پله، بیش از ۳۰ درصد از دارایی‌های او به همسر سوم او «مارسیا سیبله آئوکینام» و دختر این زن می‌رسد.

البته به جز این زن و دخترش، پله هفت فرزند دیگر نیز دارد که املاک و اموال ستاره برزیلی را به ارث خواهند برد. وکیل خانواده پله می‌گوید به این ترتیب خانه‌ای که پله در اواخر عمرش در سائوپائولو در آن زندگی می‌کرد، به عنوان بخشی از ارثیه به همسر سوم او می‌رسد.

همچنین درباره برند تجاری «پله» و دیگر دارایی‌های پله، بدلیل عدم محاسبه دقیق از سوی دفتر وکالت معلوم نیست هر کدام از ورثه چه میزانی ارث می‌برند. به گفته وکیل پله همچنین امکان دارد که پای دختر دیگری نیز به بازی ارث و میراث باز شود. این دختر ادعا کرده که پدرش پله است اما همه چیز به آزمایش های «دی ان ای» و پزشکی قانونی بستگی خواهد داشت. می کینیل، وکیل خانواده پله می‌گوید درباره این دختر «چیز زیادی نمی داند» جز اینکه «او در برزیل برای جستجوی پدرش اقدام قانونی کرده است.» این دختر برزیلی است.

ادسون آرانتوس دوناسیمنتوس ملقب به پله بارها در دوران حیاتش احتمال بارداری «زنانی که با آنها رابطه داشته» پرده برداشت. او یک بار در مصاحبه‌ای گفت که «روابط زیادی را با برخی از زنان هوادار خود تجربه کرده است».

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد