خانه » همه » خبر » امیر واحدی: مدت زمان پرواز جنگنده های نهاجا افزایش یافته است

امیر واحدی: مدت زمان پرواز جنگنده های نهاجا افزایش یافته است

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع کارکنان اشراف فرماندهی این نیرو، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان اینکه پایگاه زیرزمینی عقاب ۴۴ یکی از اقدامات ما برای رسیدن به قدرت بازدارندگی بیشتر در مقابل تهدیدات دشمنان است، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای نیروی هوایی در سال جاری ارتقای مدت زمان پروازی به واسطه سوخت گیری‌های متوالی در آسمان کشور بویژه بر فراز خلیج فارس است که این موضوع موجب ترس و واهمه دشمنان از قدرت و توان عملیاتی نیروی هوایی شده است.

امیر واحدی در ادامه با بیان اینکه اشراف بر عملکرد و فعالیت یگان‌ها موجب تقویت نقاط قوت و از میان برداشتن نقاط ضعف شده است، اظهار کرد: امروز ارتقای توانمندی، عملکرد، همکاری و هم افزایی در بخش‌های مختلف موجب رشد، تحول، الگو سازی و نقطه عطفی برای نیروی خوشنام نیروی هوایی ارتش در تجلی نیرویی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: در صحنه بودن فرماندهان و مدیران، عاملی برای امیدآفرینی و استفاده از ظرفیت نخبگان جوان است و توجه به امور مدیریتی و مباحث فرهنگی در حوزه‌های مختلف عاملی برای تعالی و رشد تمامی کارکنان شده است.

وی تصریح کرد: امروز اثربخشی برنامه‌های اشراف نشان از حرکت رو به جلو و همت و تلاش شبانه روزی تمامی عزیزان در حوزه اشراف فرماندهی دارد.

بیشتر بخوانید:

21217

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد