خانه » همه » خبر » بازداشت‌ها به «شاخ»‌ها رسید / روایت خبرگزاری اصولگرا از اتهامات یک «بلاگر» در پرونده مسمومیت‌ها + تصویر

بازداشت‌ها به «شاخ»‌ها رسید / روایت خبرگزاری اصولگرا از اتهامات یک «بلاگر» در پرونده مسمومیت‌ها + تصویر

پس از دستگیری تعدادی از عوامل مسمومیت دانش آموزان در مدارس ، برخوردها با سلبریتی ها و شاخ های مجازی که اقدام به شایعه افکنی و التهاب آفرینی می کردند آغاز شد. در یکی از اولین اقدامات یکی از شاخ های مجازی معروف در ارومیه با دستور قاطع قوه قضاییه، توسط سربازان گمنام امام زمان عج دستگیر شد.

س از دستگیری تعدادی از عوامل مسمومیت دانش آموزان در مدارس ، برخوردها با سلبریتی ها و شاخ های مجازی که اقدام به شایعه افکنی و التهاب آفرینی می کردند آغاز شد. در یکی از اولین اقدامات یکی از شاخ های مجازی معروف در ارومیه با دستور قاطع قوه قضاییه، توسط سربازان گمنام امام زمان عج دستگیر شد.

منابع آگاه از دستگیری تعداد دیگری از این افراد در استان های مختلف نیز خبر می دهند و به نظر می رسد عزم دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی برای برخورد با این افراد جدی است.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بازداشت‌ها به «شاخ»‌ها رسید / روایت خبرگزاری اصولگرا از اتهامات یک «بلاگر» در پرونده مسمومیت‌ها + تصویر

4809986 - بازداشت‌ها به «شاخ»‌ها رسید / روایت خبرگزاری اصولگرا از اتهامات یک «بلاگر» در پرونده مسمومیت‌ها + تصویر

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد