بازداشت دو فرد بانکی در موضوع سرقت از صندوق امانات/آخرین وضعیت پرونده واژگونی اتوبوس و فوت دو خبرنگار

نشست خبری «مسعود ستایشی»، امروز (سه شنبه ۳۱ خرداد) با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده واژگونی اتوبوس و فوت دو خبرنگار گفت: با توجه به اعتراض به اظهار نظر هیات کارشناسی سه نفره پرونده برای اظهار نظر به هیات پنج نفره رفت. هیات پنج نفره نظر خود را داده و هر دو اظهار نظر هیات سه نفره و پنج نفره دلالت بر تقصیر راننده اتوبوس دارند. برای اشخاص دیگری که در حوزه محیط زیست و دریاچه مسئولیتی داشتند که در پرونده بوده است مسئولیتی دیده و احراز نشده و برای آنها قرار منع تعقیب صادر شده است.

پروژه پتروشیمی میانکاله فعلا متوقف شده است

سخنگوی قوه قضاییه گفت: پروژه پتروشیمی میانکاله فعلا متوقف شده است.

مطلوب ما در تحول زمانی است که هیچ فسادی نداشته باشیم

ستایشی گفت: آنچه مطلوب ما در سند تحول است حاصل نشده است. مطلوب ما در تحول زمانی است که هیچ فسادی نداشته باشیم، مبارزه با فساد زمانی ظهور و بروز دارد که قابل دفاع باشد و قاطع بگوییم چیزی به نام فساد در جامعه نداریم و قابل طرح نیست. امیدواریم روزی برسد که اقدامات تحولی ما به نتیجه حذف فساد برسد. آنچه در قوه قضاییه به عنوان تحول وجود دارد کافی نیست. دکترین تحول در قوه قضاییه برچیدن ساختارهای فساد است. تمام اهتمام رئیس دستگاه قضا و دست اندرکاران این حوزه برچیدن بستر فساد از جامعه است. مردم از اطاله دادرسی نگران و ناراحتند و ما باید تطویر را از بین ببریم. ما باید به سمت اجتماعی شدن قوه قضاییه پیش برویم.

بازداشت دو فرد بانکی در موضوع سرقت از صندوق امانات

سخنگوی قوه قضاییه گفت: دو نفر از افراد بانکی‌ در موضوع سرقت از صندوق امانات بانک ملی بازداشت شده‌اند و تحقیقات از آن‌ها در حال انجام است. موضوع رسیدگی به پرونده آن‌ها بحث سهل انگاری است.

این خبر تکمیل می شود….

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد