خانه » همه » خبر » بدهی جدید استقلال به دردسر استراماچونی اضافه شد

بدهی جدید استقلال به دردسر استراماچونی اضافه شد

باشگاه استقلال که تاکنون درگیر تهیه منابع مالی برای بستن پرونده استراماچونی بود، حالا یک مشکل جدید پیدا کرده است.

علاوه بر پرداخت مطالبات مربی ایتالیایی که مبلغی در حدود 100 میلیارد تومان برای آبی‌ها هزینه خواهد داشت، این باشگاه حالا باید تا تاریخ یازدهم فروردین مطالبات پادوانی را پرداخت کند.

علیرغم اعلام مدیریت باشگاه استقلال مبنی بر مختومه شدن پرونده پادوانی، این بازیکن روز گذشته شماره حساب خود را برای دریافت مطالباتش به باشگاه استقلال ارائه کرده است.

پیش از این، باشگاه استقلال به فیفا اعلام کرده بود که پادوانی برای دریافت مطالباتش شماره حسابی را اعلام نمی‌کند. به همین خاطر خود فدراسیون جهانی فوتبال در مکاتبه به این بازیکن اعلام کرد شماره حساب خودش را در اختیار باشگاه استقلال قرار بدهد اما بازهم پاسخی از سوی مدافع اسبق آبی‌ها داده نشد. به این ترتیب فیفا به باشگاه استقلال اعلام کرد تا زمانیکه شماره حساب اعلام نشود، تاخیر در پرداخت این بدهی هیچ جریمه‌ای برای استقلال نخواهد داشت و حتی مانعی برای صدور مجوزه حرفه‌ای هم نخواهد بود.

اما پس از اعلام مختومه شدن پرونده، این بازیکن اقدام به ارائه شماره حساب کرده و حالا استقلال مانعی جدید برای دریافت مجوز حرفه‌ای تا تاریخ یازدهم فروردین دارد که باید در کنار پرداخت بدهی استراماچونی، فکری نیز به حال این بدهی حدودا 150 هزار دلاری کند.

بیشتر بخوانید:

257 251

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد