خانه » همه » مذهبی » حرز امام جواد(ع)

حرز امام جواد(ع)


حرز امام جواد(ع)

۱۳۹۷/۰۸/۲۵


۱۱۲۹ بازدید

با عرض سلام .
متن کامل حرز امام جواد علیه السلام رو میخاستم . ممنون

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْمَجْدِ وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْبَهَاءِ وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْعَظَمَةِ وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْجَلَالِ وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْعِزَّةِ وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْقُدْرَةِ وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ السَّرَائِرِ السَّابِقِ الْفَائِقِ الْحَسَنِ النَّضِیرِ وَ رَبِّ الْمَلَائِکَةِ الثَّمَانِیَةِ وَ رَبِّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ وَ بِالْعَیْنِ الَّتِی لَا تَنَامُ وَ بِالِاسْمِ الْأَکْبَرِ الْأَکْبَرِ الْأَکْبَرِ وَ بِالِاسْمِ الْأَعْظَمِ الْأَعْظَمِ الْأَعْظَمِ الْمُحِیطِ بِمَلَکُوتِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ وَ بِالِاسْمِ الَّذِی أَشْرَقَتْ لَهُ السَّمَاوَاتُ وَ الْأَرْضِ وَ بِالِاسْمِ الَّذِی أَشْرَقَتْ بِهِ الشَّمْسُ وَ أَضَاءَ بِهِ الْقَمَرُ وَ سُجِّرَتْ بِهِ الْبِحَارُ وَ نُصِبَتْ بِهِ الْجِبَالُ وَ بِالِاسْمِ الَّذِی قَامَ بِهِ الْعَرْشُ وَ الْکُرْسِیُّ وَ بِأَسْمَائِکَ الْمُکَرَّمَاتِ الْمُقَدَّسَاتِ الْمَکْنُونَاتِ الْمَخْزُونَاتِ فِی عِلْمِ الْغَیْبِ عِنْدَکَ أَسْأَلُکَ بِذَلِکَ کُلِّهِ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تَفْعَلَ بی کَذا و کَذا.
و ترجمه آن:
اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْمَجْدِ خداوندا از تو، به نامی که در پرده بزرگیت مکتوب شده است ،درخواست می کنم!
وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْبَهَاءِ و از تو،به نامی که در پرده زیباییت مکتوب شده است ،درخواست می کنم!
وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْعَظَمَةِ واز تو، به نامی که در پرده عظمتت مکتوب شده است ،در خواست می کنم!
وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْجَلَالِ واز تو، به نامی که در پرده جلالت مکتوب شده است، در خواست می کنم!
وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْعِزَّةِ واز تو، به نامی که در پرده عزتت مکتوب شده است، درخواست می کنم!
وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ الْقُدْرَةِ و از تو، به نامی که در پرده قدرتت مکتوب شده است ،در خواست می کنم!
وَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الْمَکْتُوبِ فِی سُرَادِقِ السَّرَائِرِ السَّابِقِ الْفَائِقِ الْحَسَنِ النَّضِیرِ واز تو، به نامی که در پرده پنهان سبقت گیرنده ازبهترین ازهر چیزى که در نیکو و خوشرنگترین وضع قرار دارد درخواست می کنم !
وَ رَبِّ الْمَلَائِکَةِ الثَّمَانِیَةِ وَ رَبِّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ در حالی که تو که پروردگار ملائکه هشت گانه و پروردگار عرش عظیم هستی!
وَ بِالْعَیْنِ الَّتِی لَا تَنَامُ وتورا قسم می دهم در حالی که صاحب چشمی هستی که آن را خواب نمی گیرد!
وَ بِالِاسْمِ الْأَکْبَرِ الْأَکْبَرِ الْأَکْبَرِ وَ بِالِاسْمِ الْأَعْظَمِ الْأَعْظَمِ الْأَعْظَمِ و تورا قسم می دهم و از تو درخواست می کنم به اسم اکبراکبراکبر و اعظم اعظم اعظم !
الْمُحِیطِ بِمَلَکُوتِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ آن اسمی که احاطه به همه آسمانها و زمین ،سلطنت دارد!
وَ بِالِاسْمِ الَّذِی أَشْرَقَتْ لَهُ السَّمَاوَاتُ وَ الْأَرْضِ و تورا قسم می دهم و از تو درخواست می کنم به اسمی که به واسطه آن آسمانها و زمین نور گرفت !
وَ بِالِاسْمِ الَّذِی أَشْرَقَتْ بِهِ الشَّمْسُ وَ أَضَاءَ بِهِ الْقَمَرُ و تورا قسم می دهم و از تو درخواست می کنم به اسمی که به واسطه آن خورشید نور گرفت و ماه درخشید !
وَ سُجِّرَتْ بِهِ الْبِحَارُ وَ نُصِبَتْ بِهِ الْجِبَالُ ودریا طوفانى و موجهاى آن بلند شد وکوهها برافراشته شد!
وَ بِالِاسْمِ الَّذِی قَامَ بِهِ الْعَرْشُ وَ الْکُرْسِیُّ و تورا قسم می دهم و از تو درخواست می کنم به اسمی که به واسطه آن عرش و کرسی عالم برپا شد
وَ بِأَسْمَائِکَ الْمُکَرَّمَاتِ الْمُقَدَّسَاتِ الْمَکْنُونَاتِ الْمَخْزُونَاتِ فِی عِلْمِ الْغَیْبِ عِنْدَکَ و تورا قسم می دهم و از تو درخواست می کنم به اسمائی که مکرم و مقدس و مکنون و مخزون (پوشیده و پنهان ) درعلم غیبی هستند که در نزد تو است !
أَسْأَلُکَ بِذَلِکَ کُلِّهِ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تَفْعَلَ بی کَذا و کَذا. از تو درخواست می کنم به همه این اموری که شمردم ؛ بر محمد و آل محمد درود بفرستی و و این حاجات من که عبارت است از …..انجام دهی!

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد