خانه » همه » جدید ترین مطالب تخصصی » خط و نشان کاندیدای جدید انتخابات ۱۴۰۰ برای اصولگرایان و اصلاح طلبان

دانلود کتاب های امتحان شده

خط و نشان کاندیدای جدید انتخابات ۱۴۰۰ برای اصولگرایان و اصلاح طلبان

قدرتعلی حشمتیان عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام آمادگی خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: از ۲ ماه پیش جلسات جبهه مستقلین و اعتدالگرایان درباره ورود و اعلام نامزد به انتخابات ریاست جمهوری سیزدهمین دوره برگزار شد که از میان ۱۴ داوطلب، ۳ نفر انتخاب شدند و در نهایت من به عنوان نامزد نهایی معرفی شدم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با نخستین میاندوره‌ای مجلس یازدهم،  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

وی در این نشست خبری گفت: تصمیم گرفتم بیایم تا فساد را ریشه کن کنم و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عینیت یابد و ایران را سربلند و ایرانی را در سراسر گیتی سربلندتر کنم.

حشمتیان اضافه کرد: حدود ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیان‌گذار جمهوری اسلامی می‌گذرد و کمتر از هزار نفر خود را قیم مردم می‌دانند و به عنوان اصولگرایی و اصلاح طلبی به صورت دوره‌ای دمکراسی را حاکم و اجازه ورود افراد غیر از خود را به حیطه قدرت نمی‌دهند.

 این فعال سیاسی  ادامه داد: دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب جریان سوم که مستقلین هستند را به حساب نمی آورند و حکومت را از  آن خود کردند. 

حشمتیان گفت: اصولگرایی و اصلاح‌طلبی باید بعد از ۴۳ سال جای خود را به مسقلان بدهند.

۲۷۲۱۵

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها