خانه » همه » خبر » پر بیننده ترین اخبار ایران و جهان » داستان سکه‌های اهدایی ابراهیم رئیسی به بازیکنان تیم ملی

داستان سکه‌های اهدایی ابراهیم رئیسی به بازیکنان تیم ملی

فرارو- تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی به کارش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پایان داد که با ایستادن در رده سوم گروه B از رسیدن به مرحله حذفی بازماند. این تعداد امتیاز درحالی برای تیم ملی به دست آمد که ایران در جام جهانی قبلی موفق به کسب ۴ امتیاز شده بود.

به گزارش فرارو، حضور تیم ملی ایران در جام جهانی بدون حرف و حدیث و البته حاشیه نبود. حضور هواداران معترض در قطر، اعزام هواداران منتسب به هواداران ارزشی به قطر و البته تعداد زیاد خبرنگاران وابسته و نزدیک به دولت به این رقابت‌ها، حسابی حاشیه به همراه داشته است. ضمن اینکه ماجرا نخواندن و خواندن سرود ملی هم مزید بر داستان شد.

در کنار همه اینها، حواشی تیم ملی، قبل از اعزام به قطر هم رواج داشت. شاید درست از همان روزی که بازیکنان تیم ملی به دیدار ابراهیم رئیسی رفتند. انتشار تصاویری خاص از آن دیدار به ویژه تصاویری مربوط به روزبه چشمی و علیرضا بیرانوند، جنجال زیادی به راه انداخت. همزمان، ولی عنوان شد که در همان دیدار، بازیکنان تیم ملی درباره پاداش احتمالی با رئیس جمهور صحبت کرده‌اند. همان موضوعی که باعث انتقاد شدید یحیی گل‌محمدی شد و او با صفر خواندن نمره معرفت بازیکنان تیم ملی از آن‌ها گلایه کرد که کاش درباره مشکلات مردم در آن جلسه صحبت می‌کردند. البته که آن موضوع پایان ماجرا نبود، چون شایعه شد که رئیس‌جمهور در طول همان جلسه تعدادی سکه به بازیکنان تیم ملی اهدا کرده که درباره تعدادش حرف و حدیث زیاد بود.

این شایعه آخری را حالا محمد مایلی‌کهن، سرمربی سابق تیم ملی ایران در گفتگو با خبرآنلاین تایید کرده و با رد روحیه نداشتن بازیکنان تیم ملی، ادعا کرده آن‌ها از رئیس جمهور در همان جلسه، ۱۰ سکه دریافت کرده‌اند. «چطور آن زمان که رفتند پیش رییس جمهور و ۱۰ سکه گرفتند حال شان خوب بود؟ چطور آن زمان روحیه داشتند؟ همان جا یا نباید سکه‌ها را می‌گرفتند یا باید می‌گفتند که می‌خواهیم برای یک کار خیر هزینه کنیم. شما شنیدید که بازیکنی این حرف‌ها را بزند؟ من که نشنیدم. فقط بعد از بازی با ولز شنیدم که ۱۵ هزار دلار هم پاداش گرفتند. فکر کنم کی روش پاداش بیشتری گرفت؛ ۳۰ هزار دلار.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد