خانه » همه » خبر » در صورت شکست مذاکرات وارد نبرد سرنوشت ساز خواهیم شد

در صورت شکست مذاکرات وارد نبرد سرنوشت ساز خواهیم شد

به نقل از المیادین، «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله گفت که در صورتی مذاکرات جاری با ریاض به نتیجه نرسد، این جنبش برای پایان دادن به حملات ائتلاف متجاوز سعودی و لغو محاصره گذرگاه های دریایی، زمینی و هوایی یمن خواهد شد.

وی افزود: ممکن است مذاکرات موفق نشود و ما به ناچار وارد یک نبرد سرنوشت‌ ساز برای پایان دادن به تجاوزات شویم.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله، به طرف های یمنی که همچنان در کنار ائتلاف سعودی هستند، توصیه کرد که به صف انصارالله بپیوندند تا بتوانند هر چه سریع‌ تر سرنوشت این نبرد را یکسره کنند.

وی همچنین به حضور نیروهای آمریکایی و انگلیسی در استان‌ های یمن اشاره کرد و گفت که حضور آمریکا در یمن در ادامه عملیات ائتلاف سعودی است و حقیقت تجاوزات این ائتلاف نیز برای همه آشکار شده است.

روز گذشته نیز مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی جبنش انصار الله در اظهاراتی تاکید کرد که ملت یمن ذره‌ای از خاک خود کوتاه نمی‌آید و هر گونه حضور نظامی آمریکا یا سایر کشورها در یمن اشغالگری موقت است و آنها داوطلبانه یا به اجبار از کشور ما خارج خواهند شد.

این در حالی است که «استفان فاگن» سفیر آمریکا نزد دولت مستعفی و فراری یمن روز جمعه گذشته همراه با «برد کوپر» فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی این کشور و تعدادی از نظامیان دیگر وارد استان المهره شده و با «محمد علی یاسر» استاندار منصوب از سوی ائتلاف متجاوز در المهره جلسه‌ای برگزار کردند.

310310

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد