خانه » همه » خبر » روزنامه رسالت: آمریکا و اروپایی‌ها دست به سلاح شیمیایی و میکروبی برده‌اند تا تلافی ۲۲ بهمن امسال را درآورند

دانلود کتاب های امتحان شده

روزنامه رسالت: آمریکا و اروپایی‌ها دست به سلاح شیمیایی و میکروبی برده‌اند تا تلافی ۲۲ بهمن امسال را درآورند

آمریکا و سه کشور شرور اروپایی پس از شنبه تاریخی ۲۲ بهمن امسال همه نقشه‌های جنگ ادراکی و شناختی خود را بر باد دیدند و حالا دست به سلاح شیمیایی و میکروبی برده‌اند تا تلافی یک شکست کمرشکن را کنند.

مجموعه گزارشات و اخبار رسیده از برخی استان‌ها و شهرستان‌ها در مورد مسمومیت مدارس دخترانه نشان می‌دهد جمهوری اسلامی در برابر یک پدیده بی‌سابقه از معاندت و دشمنی قرار دارد که شنیع بودن آن حتی در کنوانسیون‌های جهانی و ممنوعیت آن محرز است. مجموعه اخبار نشان می‌دهد ما وارد یک جنگ کثیف میکروبی و شیمیایی محدود و هوشمند شده‌ایم.

این روزنامه در ادامه مدعی شده است: آمریکا و سه کشور شرور اروپایی پس از شنبه تاریخی ۲۲ بهمن امسال همه نقشه‌های جنگ ادراکی و شناختی خود را بر باد دیدند و درصدد انتقام از مردم برآمده‌اند.

کیست که نداند غائله جدید زیر سر آن‌ها است. آن‌ها که صدها هزار سلاح را از مرزها وارد ایران کردند و با هوشیاری مأمورین انتظامی و اطلاعاتی لو رفت و کشف و ضبط شد. حالا دست به سلاح شیمیایی و میکروبی برده‌اند تا تلافی یک شکست کمرشکن را کنند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها