خانه » همه » خبر » سرمربی اسپانیایی در یک قدمی سرمربیگری تیم ملی ایران

سرمربی اسپانیایی در یک قدمی سرمربیگری تیم ملی ایران

پس از بررسی گزینه های مختلف برای هدایت تیم ملی ایران مسئولان فدراسیون به سانچز، مونتلا و قلعه نویی رسیدند. با کم شدن شانس مونتلا، قلعه نویی و سانچز به گزینه های نهایی هدایت تیم‌ ملی تبدیل شدند. پس از شکست گل گهر مقابل استقلال برخی خبر از کم شدن شانس قلعه نویی برای هدایت تیم ملی را دادند اما بعضی از مسئولان فدراسیون این موضوع را تکذیب کردند اما حالا خبر از توافق نهایی مسئولان فدراسیون با سانچز می رسد.”

بخش ورزشی خبرگزاری ایرنا، در ادامه خبرش نوشته که شنیده شده تعداد زیاد بازیکنان ایرانی در لیگ های خارجی مسئولان فدراسیون‌ را بر آن داشته تا با سانچز به توافقات اولیه برسند و گفته می شود پیش قرارداد میان فدراسیون فوتبال و سانچز آماده است و به احتمال فراوان شنبه رسما این مربی اسپانیایی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران معرفی می شود.”

ایرنا گزارش داده اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم به مهدی تاج برای انتخاب سرمربی تیم ملی اختیار کامل داده اند و قرار است تاج سرمربی تیم ملی را انتخاب کند. البته امروز از اسامی جدیدی چون دونگا سرمربی سابق تیم ملی برزیل هم نامبرده می شود که به نظر می‌رسد شانس زیادی ندارد.

در هر حال فوتبالی روز سه شنبه خبر داده بود که مذاکره فدراسیون فوتبال با سانچز به مراحل پایانی رسیده و تنها بر سر یکی دو مورد بحث وجود دارد که اگر حل و فصل شود، مربی اسبق تیمهای پایه باشگاه بارسلونا از سال 1996 تا 2006 روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران خواهد نشست. کسی که توانسته تیم ملی فوتبال قطر را به قهرمانی جام ملتهای آسیای دوره قبلی در امارات برساند.

بیشتر بخوانید:

257 251

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد