خانه » همه » مذهبی » سلام یه پارک کوچیک جلو خونمونه که توش همه پسرا منو به اسم شیطان میشناسن چی کار کنم آخه تاکه میتونم تحمل کنم حداقل چند تا فحش هم به من یاد بدین!

سلام یه پارک کوچیک جلو خونمونه که توش همه پسرا منو به اسم شیطان میشناسن چی کار کنم آخه تاکه میتونم تحمل کنم حداقل چند تا فحش هم به من یاد بدین!

دانشجوی گرامی؛ ضمن سپاس از همراهی تان با پرسمان، از شهر بی بی فاطمه معصومه سلام الله علیها بهترین ها را برای شما در زندگی خواهانیم.
احساس تلخ و سنگینی که بابت این مسئله به سراغ شما آمده قابل درک است. متأسفانه در مسیر زندگی خود با افرادی مواجه می شویم که گاه ناآگاهانه و گاه حتّی مغرضانه و از روی حماقت به گونه ای رکیک و ناپسند ممکن است ما را مخاطب قرار داده و مورد اهانت و بی احترامی قرار دهند. امّا سؤال اینجاست که چرا آن ها چنین می کنند؟ هدف شان چیست؟! کسی را سراغ دارید که به این گونه بداخلاقی ها به روشی مشابه پاسخ داده باشد و الآن بگوید همه چیز تمام شده؟!
حقیقت این است که بحث و گفتگو با جاهلان سودی ندارد، بلکه آن را در عمل خود جسورتر و لجوج تر می کند، بهترین راه خلع سلاح آنان است. یعنی باید در عمل دریابند که نمی توانند سکان هدایت احساس و رفتار شما را به دست گیرند و شما را به زمین بازی خود بکشانند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد