خانه » همه » مذهبی » سوالات زیادی تو ذهنمه پیرامون دوران کودکی و جوانی و خواندن و نوشتن و…پیرامون زندگی حضرت علی(ع) و حضرت محمد(ص).مثلا میددنیم پیامبر امی بود،چگونه پیامبر با اگر اشتباه نکنم ۴۰ سال عمر،سواد خواندن و نوشتن نداشت اما امیر المومنین علیه السلام و الصلاه با ۱۰ سال عمر سواد خواندن و نوشتن داشت؟از این قبیل سوالات.لطفا راهنماییم کنید و اگر ممکنه کتابی پیرامون این مطالب بهم معرفی کنید.با تشکر یاعلی.

سوالات زیادی تو ذهنمه پیرامون دوران کودکی و جوانی و خواندن و نوشتن و…پیرامون زندگی حضرت علی(ع) و حضرت محمد(ص).مثلا میددنیم پیامبر امی بود،چگونه پیامبر با اگر اشتباه نکنم ۴۰ سال عمر،سواد خواندن و نوشتن نداشت اما امیر المومنین علیه السلام و الصلاه با ۱۰ سال عمر سواد خواندن و نوشتن داشت؟از این قبیل سوالات.لطفا راهنماییم کنید و اگر ممکنه کتابی پیرامون این مطالب بهم معرفی کنید.با تشکر یاعلی.

شما می توانید با ورود به سایت پرسمان و یا سایتهای مذهبی دیگر پاسخ بسیاری از اینگونه سوالات را به دست بیاورید . علاوه بر این می توانید به کتابهای مربوط به تاریخ اسلام مراجعه کنید مانند ” تاریخ تحقیقی اسلام ” نوشته آقای محمد هادی یوسفی غروی و ترجمه ” الصحیح من سیره النبی ” نوشته سید جعفر مرتضی عاملی لبنانی .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد