خانه » همه » خبر » شناسایی و دستگیری «۵ متهم شایعه‌سازی» درباره مسمومیت دانش‌آموزان / دستور بازداشت «۱۰ متهم دیگر» صادر شد

شناسایی و دستگیری «۵ متهم شایعه‌سازی» درباره مسمومیت دانش‌آموزان / دستور بازداشت «۱۰ متهم دیگر» صادر شد

در پی شایعات بوجود آمده در چند روز اخیر در خصوص مسمومیت دانش آموزان در مدارس، حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی رئیس‌کل دادگستری استان کردستان ضمن دستور پیگیری قاطع این مسئله در استان کردستان، از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به این موضوع در شعب بازپرسی دادسرای مرکز استان و شهرستان‌ها خبر داد.

رئیس‌کل دادگستری استان کردستان بیان داشت: به دستور دادستان مرکز استان، کمیته‌ای شامل پلیس اطلاعات و اداره اطلاعات استان تشکیل شده که مسئول رصد و شناسایی افراد و عواملی هستند که اقدام به شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی می‌کنند، نموده است.

حجت‌الاسلام حسینی اذعان کرد: خوشبختانه تاکنون در این خصوص ۵ نفر از لیدرها و سرشبکه‌های این موضوع شناسایی شده و ۳ نفر از این افراد دستگیر و روانه زندان شده‌اند و همچنین دستور تعقیب قضایی و دستگیری بیش از ۱۰ نفر دیگر صادر شده است.

رئیس‌کل دادگستری استان کردستان ضمن هشدار جدی به افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی و بازی با افکار عمومی را دارند، افزود: دستگاه قضایی با افرادی که در این جهت اقدام به شایعه‌پراکنی می‌کنند، به هیچ وجه اغماض و مماشات نخواهد داشت و قاطعانه با این دسته از افراد برخورد خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد