خانه » همه » خبر » عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

سبزپوشان تالشی در چارچوب هفته ۲۴ رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه پوریای ولی میزبان شهرداری همدان بودند. نیمه اول این مسابقه با پیروزی یک بر صفر تیم میهمان تمام شد؛ اما در دقیقه ۷۴ شاگردان جهانبخش جعفری به بازی برگشتند و موفق به ثبت گل تساوی با یک پنالتی شدند و وقتی کار به وقت‌های اضافی رسید، پرهام جوادی مدافع جوان و پیش‌تاخته تالشی‌ها گل دوم را به ثمر رساند تا در روزی که خلیج فارس ماهشهر یکی از رقبای اصلی چوکا در راه نیفتادن، موفق به کسب سه امتیاز از دریای بابل شد، چوکا هم در آستانه کسب ۳ امتیاز حساس این مسابقه قرار بگیرد.

با این حال شرایط بر وفق تالشی‌ها و هوادارانشان که یک بار دیگر قلعه‌ عقاب‌ها را پر کرده بودند، پیش نرفت و آن‌ها که در دقیقه ۳+۹۰ گل زده بودند، در دقیقه ۶+۹۰ گل تساوی را توسط محمد خادمی دریافت کردند تا روز بسیار سختی را تجربه کرده باشند.

این گل اصلا چیزی نبود که جهانبخش جعفری سرمربی سبزپوشان قادر به هضم آن باشد و پس از گل، از شدت ناراحتی دچار شوک شد و برای ثانیه‌هایی با حال بسیار بد روی زمین افتاد. نیمکت‌نشینان چوکا بلافاصله برای کمک به سرمربی وارد عمل شدند و جعفری را تا نشستن روی صندلی هدایت کردند.

با این حال سرمربی چوکا که به‌خوبی می‌داند با این تساوی چقدر مأموریتش برای عمل به وعده‌ حفظ تالش در لیگ دسته اول سخت‌تر شد، درحالی‌که از شدت ناراحتی اشک می‌ریخت روی صندلی نشست و ثانیه‌های پایانی را با غم بزرگی روی شانه‌هایش به نظاره نشست.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

263202 - عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

263200 - عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

263198 - عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

263201 - عکس | جهانبخش بیهوش شد، امداد فوری پس از شوک ناگهانی

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد