خانه » همه » خبر » عکس| وحشت نکنید! این زن با تزریق ژل به لب‌هایش می‌خواهد رکورد گینس را بزند

عکس| وحشت نکنید! این زن با تزریق ژل به لب‌هایش می‌خواهد رکورد گینس را بزند

نادیا زکالوند: ایوانووا با صرف هزینه‌ای معادل ۸هزار پوند به حجیم‌ترین لب دنیا رسیده و نام خود را در رکوردهای گینس ثبت کرده است. اما او دست‌بردار نیست و همچنان به تزریق پرکننده به لب‌های خود ادامه می‌دهد. حتی ایوانووا تصمیم گرفته این بار گونه‌های خود را برجسته کرده و رکورد بزرگترین گونه دنیا را هم به‌دست آورد.

ایوانووا که یکی از اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی است، تزریق پرکننده‌ها را با فکر اینکه شبیه عروسک‌های براتز شود، از سال ۲۰۱۸ شروع کرده است و همچنان در حال انجام این تزریق‌ها به لب، فک و گونه‌های خود است. او اخیرا به طرفدارهایش که حسابی نگران شکاف برداشتن لب‌هایش شده‌اند، گفته برای تزریق‌های بیشتر در گونه‌هایش، ۱۶۰۰پوند دیگر خرج کرده است.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - عکس| وحشت نکنید! این زن با تزریق ژل به لب‌هایش می‌خواهد رکورد گینس را بزند

ایوانووا می‌گوید، اظهارنظرهای متعددی از بازدیدکنندگان شبکه اجتماعی‌اش دریافت کرده است. برخی از آنها به او گفته‌اند، «نمی‌ترسد لب‌هایش بترکند!» یا «پزشک‌هایی که این کار را می‌کنند باید مجازات بشوند!» و «تو مشکل روحی و روانی داری، باید پیش از اینکه وضعیت خود را بدتر کنی، به روانشناس مراجعه کنی.»

اما ایوانووا اینطور فکر نمی‌کند و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

5821258 - عکس| وحشت نکنید! این زن با تزریق ژل به لب‌هایش می‌خواهد رکورد گینس را بزند

منبع: dailymail

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد