خانه » همه » خبر » فصل برای آقای لژیونر به پایان رسید!

فصل برای آقای لژیونر به پایان رسید!

مهاجم تیم ژیل ویسنته که این فصل عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشته بعد از مصدومیت از ناحیه زانو حالا نتایج پزشکی‌اش نشان می‌دهد دچار پارگی رباط صلیبی شده و تا شش ماه قادر به حضور در مسابقات نخواهد بود.

علیپور که آخرین بار 23 بهمن در جریان بازی ژیل ویسنته و فامالیکایو برای تیمش به میدان رفت، در دقیقه 15 این بازی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و زمین را ترک کرد و در حالی که به نظر پارگی رباط صلیبی او قطعی بود، همه تا زمان نتایج نهایی آزمایش‌ها صبر کردند.

اما دو هفته بعد مشخص شد که او از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده، تا فصل برای مهاجم سابق خیلی زود به پایان برسد و حالا او باید به استقبال عمل جراحی و دوباره نقاهت طولانی‌مدت برود.

این در حالی است که علیپور در سه بازی اخیر تیم ژیل ویسنته غایب بوده و حالا تا پایان فصل نیز در ترکیب این تیم حضور نخواهد داشت، اما در صورت عمل جراحی موفق، برای شروع فصل جدید در اختیار تیمش خواهد بود.

علی علیپور این فصل تنها دو گل برای تیمش در لیگ پرتغال به ثمر رسانده و عملکرد چندان خوبی در ترکیب تیم ژیل ویسنته نداشته و حالا فصل کابوس‌وار او با یک مصدومیت شدید به پایان می‌رسد. مشخص نیست که او چه زمانی زانوی خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد.

بیشتر بخوانید:

257 251

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد