خانه » همه » هنری » فیلمبرداری سریال محرمیِ «در کنار پروانه‌ها»، در شمال کشور ادامه دارد

دانلود کتاب های امتحان شده

فیلمبرداری سریال محرمیِ «در کنار پروانه‌ها»، در شمال کشور ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عوامل سریال تلویزیونی «در کنار پروانه‌ها» که برای محرم سال ۱۴۰۰ در حال آماده‌سازی است، این روزها در شمال کشور، مشغول تصویربرداری‌ هستند.

پیش از این، بازیگران سریال در گاراژی در خیابان ری تهران و همچنین در منظقه شهریار، جلوی دوربین رفته بودند.

سریال «در کنار پروانه‌ها» درباره جوانی به نام رهی است که متحول می‌شود؛ این سریال برای آنتن شبکه دو آماده می‌شود.

بهروز مفید، تهیه‌کننده سریال اعتقاد دارد فضای سریال با محرم همخوانی دارد؛ جوانی که به دلیل مشکلات پی در پی زندگی‌اش، امیدش را از دست می‌دهد و تصور می‌کند خدا او را فراموش کرده و عناد می‌ورزد. در مسیر داستان، اتفاقاتی برای او پیش می‌آید که قابل توجه است؛ متحول می‌شود و امیدش را به دست می‌آورد.  

او درباره انتخاب چند نقش اصلی این سریال، توضیح داد: «پروانه معصومی، برزو ارجمند، سامرند معروفی، بیتا سحرخیز، محمود جعفری، نگار عابدی، شهین تسلیمی، نسرین بابایی، وحید رحیمیان، الناز اسماعیلی و مجید پتکی‌، بازیگرانی هستند که تاکنون دعوت به همکاری شده‌اند که البته چند نقش اصلی این سریال همچنان خالی است و به تناسب فیلمنامه، بازیگر انتخاب می‌شود.»

مفید با اشاره به حضور وحید رحیمیان، کمدین «خندوانه» و سامرند معروفی به عنوان بازیگر نقش اصلی داستان، گفت: «سامرند معروفی بازیگر اصلی سریال است. وحید رحیمیان که قبل‌تر در خندوانه حضور داشت نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی کار است؛ آن فضای طنزگونه‌اش را دارد و نقش دوست قهرمان داستان ما را بازی می‌کند.»

این تهیه‌کننده درباره زمان تولید و پخش سریال گفت: «در تلاشیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار را ۱۵ شهریور به آنتن شبکه دو سیما برسانیم. ۷۰ درصد این سریال ۳۰ قسمتی در شمال تصویربرداری می‌شود.»

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: «مشکلات پی در پی در زندگی از «رهی» که از بیماری حاد قلبی در رنج است، جوانی ناامید ساخته است. او برای نجات تنها دلخوشی‌اش که خواهرش است طعمه نقشه‌ای می‌شود که…»

۵۷۵۷

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها