خانه » همه » هنری » مستند جستجوگرایانه به روایت «اورلاندو فون آیزندل» را در خانه ببینید

دانلود کتاب های امتحان شده

مستند جستجوگرایانه به روایت «اورلاندو فون آیزندل» را در خانه ببینید

مستند جستجوگرایانه به روایت «اورلاندو فون آیزندل» را در خانه ببینید

نسخه تصویری مستر کلاس «اورلاندو فون آیزندل» با موضوع «مستند جستجوگرایانه» امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه منتشر شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ، این مرکز امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه، در قالب طرح تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی، نسخه تصویری مستر کلاس اورلاندو فون آیزندل مستندساز شاخص را در سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و آپارات منتشر کرد.

مستر کلاس«اورلاندو فون آیزندل» یکی از مجموعه مسترکلاس‌های چهادهمین جشنواره «سینماحقیقت» بود که سال گذشته به صورت آنلاین برگزار شد.

آیزندل در بخشی از این مستر کلاس می‌گوید: اولین فیلم‌هایی که من ساختم با پول‌های کم این و آن ساخته شد. هیچ شبکه‌ای وجود نداشت که پخش آن را تضمین کند. بنابراین وابستگی کامل به جشنواره‌های فیلم داشتیم. 

برای اکران فیلم، برای یافتن مخاطب، برای تبلیغ درباره فیلم‌مان، و برای داشتن حضور فیزیکی در آنجا و صحبت کردن درباره فیلمی که ساخته‌ایم. برای اینکه فیلم‌هایی که قصدشان این است که یک معضل سخت اجتماعی را تغییر دهند، بتوانند تاثیر خود را داشته باشند، لازم است جایی باشد که بتوانید افراد تاثیرگذار مرتبط با آن معضل اجتماعی را به اکران دعوت کنید. برای چنین منظوری، جشنواره‌های فیلم خارق‌العاده‌اند. جشنواره‌ها برای اکوسیستم فیلم‌های مستقل حیاتی‌اند.» 

علاقه مندان به سینمای مستند، پژوهشگران و دانشجویان می‌توانند این مستر کلاس را به نشانی  https://defc.ir/Post/3730 ببینند.

انتهای پیام 

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تازه ترین ها