خانه » همه » هنری » موتورسواری نیکی کریمی روی پرده سینما ! + عکس

موتورسواری نیکی کریمی روی پرده سینما ! + عکس

موتورسواری نیکی کریمی !+ عکس

مجموعه : اخبار چهره ها
svg%3E - موتورسواری نیکی کریمی روی پرده سینما ! + عکس

موتورسواری نیکی کریمی روی پرده سینما ! + عکس

نيكي كريمي، بازیگر مشهور و تهيه‌كننده فيلم بندر تهران كه با انصراف پوريا آذربايجاني و تغيير نام فيلمنامه‌‌اش به آذر كارگرداني را به محمد حمزه‌اي واگذار کرد، فيلمش از هفتم آبان در تهران جلوي دوربين رفت.

 

svg%3E - موتورسواری نیکی کریمی روی پرده سینما ! + عکس

موتورسواری نیکی کریمی !

 

 فیلمبرداری این فیلم از مرز ۸۰ درصد گذشته و گروه تولید حالا در خیابان‌های تهران مشغول گرفتن سكانس‌های پایانی فیلم هستند. البته كه از مدت‌ها پیش مصطفی خرقه‌پوش، تدوینگر باسابقه سینمای ایران، تدوین آن را آغاز كرده است.

 

آذر اولین فیلم بلند سینمایی محمد حمزه‌ای است كه فیلمنامه آن توسط احسان بیگلری با همكاری پریسا هاشم‌پور به نگارش درآمده و نیكی كریمی، كارگردان و بازیگر توانای سینمای ایران، علاوه بر اینكه تهیه‌كنندگی این فیلم را بر عهده دارد در آن بازی هم می‌كند.

 

نیكی كریمی و حمیدرضا آذرنگ بازیگران اصلی آذر هستند كه برای اولین بار قرار است در یك فیلم سینمایی مقابل یكدیگر به ایفای نقش بپردازند.

 

بهناز شفیعی، مربی و بدلكار نقش موتورسواری نیكی كریمی، می‌گوید‌: «یكسری از سكانس‌های این فیلم در پیست موتور كراس سرزمین ایرانیان انجام شده و در قسمت‌های دیگر آن نیكی كریمی نقش پیك موتوری كه پخش پیتزا را بر عهده دارد، بازی می‌كند كه اغلب سكانس‌های او در خیابان‌های پرتردد را من به جایش بازی می‌كنم.»

 

شفیعی به فیلمبرداری در پیست كراس هم اشاره می‌كند: «بخشی از سكانس‌های فیلم در پیست سرزمین ایرانیان تصویر‌‌برداری شده است كه 10 موتورسوار برتر در این فیلم هنرنمایی كردند. برای اولین بار است كه از موتورسواری در یك فیلم سینمایی استفاده می‌شود كه تبلیغ خوبی برای ترویج موتورسواری بانوان بود. من از این بابت خیلی خوشحالم و از نیكی كریمی به خاطر فرصتی كه به من دادند، تشكر می‌كنم.»

 

او گریزی به تغییر فیلمنامه می‌زند و ادامه می‌دهد: «در فیلمنامه قبلی كه تحت نام بندر تهران بود، فقط قرار بود پخش پیتزا باشد اما با تغییر فیلمنامه بخشی از فیلم را به موتور كراس اختصاص دادند و تصمیم گرفتند به پیست بیایند و چند سكانس از موتورسواران بگیرند.»

 

شفیعی با تقدیر از اسدا… یكتا، پیشكسوت سینما، اشاره می‌كند‌: «23 آذر تولد استاد یكتا بود به همین خاطر از او دعوت كردیم و به پیست آمدند. موتورسواران مقابل او حركات نمایشی كردند و در نهایت خانم بهنوش بختیاری و بهاره رهنما با كادوی سفر به كربلای معلی برای تولدش، این پیشكسوت سینما را غافلگیر كردند. حالا هم قرار است فردا او از زیارت كربلا برگردد و موتورسواران و هنرمندان با جشن تولد از یكتا استقبال كنند.»

نیكی كریمی، حمیدرضا آذرنگ، فرید سجادی‌حسینی، هستی مهدوی، لیلا زارع، مهران نایل، شیرین آقاكاشی، مائده طهماسبی، مانیا علیجانی و هومن سیدی بازیگران این فیلم هستند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد