خانه » همه » خبر » چهره ترسناک این پرنده غول‌پیکر هوش را از سر می‌پراند!/ عکس

چهره ترسناک این پرنده غول‌پیکر هوش را از سر می‌پراند!/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بسیاری از کاربران اینترنت با دیدن تصویر این پرنده عظیم الجثه شوکه شدند و بسیاری تصور کردند که این تصویر به صورت دیجیتالی تغییر یافته است، در حالی که دیگران فکر می کردند شخصی لباس حیوانی پوشیده است. با این حال، هزاران نفر از اینکه متوجه شدند موجود مورد بحث واقعا وجود دارد و به عقاب هارپی معروف است، شگفت زده شدند.

بسیاری از نمونه ها که یکی از بزرگترین گونه های پرنده هنوز زنده به حساب می آیند، به اندازه یک انسان بالغ بالغ شدند. طول بال آن می تواند به ۶.۵ فوت برسد و وزن آن بین ۴ تا ۲۰ پوند باشد (وزن ماده وزن نر را دو برابر می کند). پنجه های آن بسیار بزرگ است، آنها می توانند بیش از ۵ اینچ منبسط شوند و از دست انسان بزرگتر باشند.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چهره ترسناک این پرنده غول‌پیکر هوش را از سر می‌پراند!/ عکس

از سوابق تاریخی دوران باستان و از فسیل‌هایی که کشف کرده‌ایم، می‌دانیم که پرندگان بزرگ میلیون‌ها سال در این زمین پرسه می‌زنند. اما چیزی که اکثر مردم از آن آگاه نیستند این است که چنین گونه های بزرگی هنوز در اطراف ما هستند و حتی تا به امروز نیز زندگی و تنفس می کنند و نمونه کامل آن عقاب هارپی است.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.

۲۲۷۲۲۷

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد