قیمت کتاب ها تا پایان هفته 50 درصد افزایش خواهد یافت

دانلود کتاب های امتحان شده

استاد محمد مهدی کبیر

09118083964 :  استاد علوم غریبه

 

آخرین آمار کرونا در ایران تا دوم مرداد/ ۳۴ بیمار دیگر جان باختند

تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۴۹۷ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۳۱ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۸ میلیون و ۷۷۳ هزار و ۴۸۹ نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۲ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۱۷ دوز واکسن در ایران که ۸۶۹ هزار و ۷۵ دوز از آن‌ها (شامل تعداد واکسن‌های تزریق شده دوز چهارم) در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۸۸۳۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۲۱۰ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۳۲۸ هزار و ۱۵۳ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۶۸۴ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۷۳ هزار و ۱۴۲ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۹۰۷ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۱۸ هزار و ۸۳۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۵۷ شهرستان در وضعیت قرمز، ۸۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۹۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۲ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد