خرید سریع بدون ثبت نام

باگ آزاردهنده آیفون ۱۴ هنگام راه‌اندازی گوشی / عکس

برخی از کاربران آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس اپل در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند به هنگام روشن کردن گوشی، خط‌هایی افقی روی صفحه‌نمایش می‌بینند. فعلاً به‌نظر می‌رسد این مشکل گسترده نیست.

بر اساس گزارش مک‌رومرز، ده‌ها نفر از افرادی که خودشان را کاربر آیفون ۱۴ پرو معرفی می‌کنند در یکی از تردهای شبکه‌ی اجتماعی ردیت به نمایش «یک یا تعداد بیشتری خط سبز و زرد» اشاره کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند خط‌های موردبحث در فرایند روشن کردن دستگاه به‌مدت چند ثانیه نمایش داده می‌شوند.

باگ آزاردهنده آیفون ۱۴ هنگام راه‌اندازی گوشی / عکس

کاربران ردیت می‌گویند تیم پشتیبانی اپل از این موضوع آگاهی دارد و به آن‌ها گفته است که نمایش خط‌های افقی نتیجه‌ی باگی نرم‌افزاری در سیستم‌عامل iOS 16 است و به مشکل سخت‌افزاری ارتباط ندارد.

مشکل عجیب آیفون ۱۴ پرو؛ کاربران از لرزش دوربین هنگام اجرای اپ‌های شخص ثالث شاکی هستند

به‌نظر می‌رسد مشکل موردبحث در آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس پس از انتشار به‌روزرسانی iOS 16.2 ایجاد شده است. البته برخی از کاربران می‌گویند این مشکل را در نسخه‌های قدیمی‌تر iOS 16 نیز می‌بینند. کاربری در ردیت ادعا می‌کند یکی از مهندسان اپل در تماسی تلفنی به او گفته که تولیدکننده‌ی آیفون در حال کار روی به‌روزرسانی جدیدی برای رفع مشکل است.

اپل در حال حاضر نسخه‌ی بتای iOS 16.3 را در دسترس توسعه‌دهندگان قرار داده است، اما کاربران عادی نیز امکان استفاده از آن را دارند. نسخه‌ی باثبات iOS 16.3 تا سال آینده منتشر نمی‌شود.

5858

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد