قیمت گوشی A33 چقدر است؟

فرارو– قیمت گوشی A33 سامسونگ در بازه هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان تا هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قرار دارد. فروشنده‌های موبایل در تهران روز سه‌شنبه پنجم مرداد کف قیمت گوشی A33 با حافظه موقت شش گیگابایت را هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان درنظر گرفتند و بیشترین قیمت گوشی A33 از طرف آن‌ها هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شد که این رقم به نسخه ۱۲۸ گیگابایت با حافظه موقت هشت گیگابایت اختصاص دارد. قیمت گوشی A33 در سایر استان‌ها در همین بازه قرار می‌گیرد. به‌عنوان مثال قیمت گوشی A33 در استان‌های اصفهان و خراسان حداقل حدود هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است و این مدل توسط فروشنده‌ها نهایتا هشت میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت گوشی A33 در تهران؛ حداقل هفت میلیون و ۱۸۰ هزار

به گزارش فرارو، قیمت گوشی A33 در تهران دست‌کم هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان است. این رقم را برخی فروشنده‌های موبایل برای نسخه ۱۲۸ گیگابایت و حافظه موقت شش گیگابایت دریافت می‌کنند. همین نسخه از گلکسی A33 سامسونگ توسط برخی فروشگاه‌ها با قیمت بیشتری فروخته می‌شود. مثلا فروشنده‌ای قیمت گوشی A33 نسخه ۱۲۸ گیگابایت با رم شش گیگابایت را هفت میلیون و ۲۷۰ هزار تومان اعلام کرده و فروشنده دیگری هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند.

اگر به‌جای نسخه‌هایی که حافظه موقت شش گیگابایتی دارند، سراغ مدل‌های هشت گیگابایتی برویم در تهران نهایتا هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بابت گلکسی A33 دریافت می‌کنند. البته می‌شود با هزینه کمتری همین نسخه را خریداری کرد. کم نیستند فروشنده‌هایی که بابت این نسخه هشت میلیون تومان یا هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافت کنند.

قیمت گوشی A33 در اصفهان؛ حداقل هفت میلیون و ۲۳۰ هزار

قیمت گوشی A33 در استان اصفهان حداقل هفت میلیون و ۲۳۰ هزار تومان است. نسخه ۱۲۸ گیگابایت با حافظه موقت شش گیگابایت الان با این رقم به خریداران گلکسی A33 در اصفهان تحویل داده می‌شود، اما جالب بدانید برخی فروشنده‌های اصفهانی همین نسخه را با قیمت هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشند که با این پول و کمی جستجو، می‌شود رم هشت گیگابایتی گلکسی A33 را پیدا کرد. در طرف مقابل بیشترین رقمی که فروشنده‌های اصفهانی بابت قیمت گوشی A33 سامسونگ پیشنهاد می‌دهند، هشت میلیون تومان است. هشت میلیون تومانی که برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت هشت گیگابایتی رد و بدل می‌شود.

قیمت گوشی A33 در خراسان رضوی؛ حداقل هفت میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت گوشی A33 سامسونگ در خراسان رضوی بین هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا هشت میلیون تومان است. کمترین قیمت گوشی A33 که از طرف فروشگاه‌های این استان به خریداران پیشنهاد می‌شود بابت نسخه ۱۲۸ گیگابایت با حتفظه موقت شش گیگابایت است. در استان خراسان رضوی سقف قیمت گوشی A33 با رم هشت گیگابایت دقیقا هشت میلیون تومان است.

قیمت گوشی A33 در تهران، اصفهان و خراسان رضوی

استان

کمترین قیمت

بیشترین قیمت

تهران

هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان (حافظه موقت شش گیگابایت)

هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (حافظه موقت هشت گیگابایت)

اصفهان

هفت میلیون و ۲۳۰ هزار تومان (حافظه موقت شش گیگابایت)

هشت میلیون تومان (حافظه موقت هشت گیگابایت)

خراسان رضوی

هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان (حافظه موقت شش گیگابایت)

هشت میلیون تومان (حافظه موقت هشت گیگابایت)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد