خرید سریع بدون ثبت نام

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

فرارو– قیمت دلار در صرافی ملی امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور با افت ۲۰۰ تومانی به ۲۸ هزار و ۶۲۰ تومان تنزل پیدا کرد. ارزش یورو نیز با کاهش ۲۲۰ تومانی به ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. در بازار طلا قیمت سکه امامی نسبت به خرید و فروش‌های عصر دیروز ۲۰ هزار تومان پایین آمد و به ۱۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید اما نرخ طلا عیار در اولین معاملات امروز یک میلیون و ۳۰۶ هزار تومان تثبیت شد که تفاوتی با روز گذشته نداشت.

قیمت ارز در صرافی ملی 

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور در صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۶۲۰ تومان رسید. صبح دیروز صرافی ملی دلار دولتی را با نرخ ۲۸ هزار و ۸۲۰ تومان عرضه می‌کرد.همزمان با افت ۲۰۰ تومانی نرخ فروش دلار در صرافی ملی، قیمت یورو ۲۲۰ تومان کاهش پیدا کرد و به ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز دوشنبه سه‌شنبه امروز
دلار 28 هزار و 790 تومان 28 هزار و 820 تومان 28 هزار و 620 تومان
یورو 28 هزار و 840 تومان 28 هزار و 820 تومان 28 هزار و 600 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار 

نرخ طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور در نخستین معاملات بازار یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان به ثبت رسید. این رقم نسبت به خرید و فروش‌های عصر دیروز تفاوتی نداشت و درقیاس با روز دوشنبه شاهد افت هزار تومانی ارزش هر گرم طلا ۱۸ عیار هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

دوشنبه سه‌شنبه امروز
یک میلیون و 306 هزار تومان یک میلیون و 305 هزار تومان یک میلیون و 305 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور با کاهش ۲۰ هزار تومانی به ۱۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید. عصر دیروز هر قطعه سکه امامی را ۱۴ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان می‌فروختند. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و سکه گرمی اما بدون تغییر قیمت فروخته شدند. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۳۰۰ و سکه گرمی سه میلیون تومان قیمت خوردند.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه دوشنبه سه‌شنبه امروز
امامی 14 میلیون و 250 هزار تومان  14 میلیون و 170 هزار تومان  14 میلیون و 150 هزار تومان 
طرح قدیم 13 میلیون و 300 هزار تومان 13 میلیون و 300 هزار تومان 13 میلیون و 300 هزار تومان
گرمی سه میلیون تومان سه میلیون تومان سه میلیون تومان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد