خرید سریع بدون ثبت نام

برنامه کامل دوره بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال

دوره بیست و دوملیگ برتر بیست و دوم عصر امروز قرعه کشی شد تا تیم‌ها بر اساس برنامه بازی‌ها، خود را برای فصل جدید آماده کنند.

آیین قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ایران ۰۲-۱۴۰۱ از ساعت ۱۸:۰۰ امروز (دوشنبه ۳ مرداد)، در سالن همایش‌های کوه نور هتل پارسیان اوین شروع شد. در ابتدای مراسم، میرشاد ماجدی از باشگاه‌ها خواست تا در سال جام جهانی صبور باشند و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را در برنامه ریزی‌های فشرده پیش رو همراهی کنند. او همچنین خویشتن داری تا زمان ورود VAR در خصوص مسائل داوری را خواستار شد.

سهیل مهدی دیگر سخنران مراسم قرعه کشی بود. او در خصوص قرعه کشی توضیحاتی ارائه کرد و سپس مراسم به صورت رسمی آغاز شد. ضمن اینکه طبق گفته رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر، تلاش زمان لیگ این است که هر ۱۵ هفته نیم فصل اول را پیش از جام جهانی برگزار کند.

محمدرضا مهدوی و ابراهیم میرزاپور دو تن از فوتبالیست‌های قدیمی فوتبال ایران برای قرعه کشی در روی سن حضور یافتند و بر اساس قرعه کشی انجام شده، برنامه لیگ برتر ۰۲-۱۴۰۱ به شرح زیر است:

هفته اول:
فولاد خوزستان – صنعت نفت آبادان
نفت مسجدسلیمان – مس کرمان
آلومینیوم اراک – هوادار
استقلال – سپاهان اصفهان
نساجی مازندران – مس رفسنجان
گل‌گهر سیرجان – تراکتور تبریز
ذوب‌آهن اصفهان – پرسپولیس
پیکان – ملوان بندر انزلی

هفته دوم:
صنعت نفت آبادان – آلومینیوم اراک
مس کرمان – پیکان
هوادار – نفت مسجدسلیمان
سپاهان اصفهان – نساجی مازندران
پرسپولیس – فولاد خوزستان
ملوان بندر انزلی – استقلال
مس رفسنجان – گل‌گهر سیرجان
تراکتور تبریز – ذوب‌آهن اصفهان

هفته سوم:
هوادار – صنعت نفت آبادان
استقلال – مس کرمان
آلومینیوم اراک – پرسپولیس
نفت مسجدسلیمان – پیکان
گل‌گهر سیرجان – سپاهان اصفهان
نساجی مازندران – ملوان بندر انزلی
فولاد خوزستان – تراکتور تبریز
ذوب‌آهن اصفهان – مس رفسنجان

هفته چهارم:
پرسپولیس – صنعت نفت آبادان
مس کرمان – گل‌گهر سیرجان
مس رفسنجان – آلومینیوم اراک
نفت مسجدسلیمان – استقلال
سپاهان اصفهان – فولاد خوزستان
پیکان – نساجی مازندران
تراکتور تبریز – هوادار
ذوب‌آهن اصفهان – ملوان بندر انزلی

هفته پنجم:
صنعت نفت آبادان – نفت مسجدسلیمان
نساجی مازندران – مس کرمان
آلومینیوم اراک – تراکتور تبریز
ذوب‌آهن اصفهان – سپاهان اصفهان
فولاد خوزستان – مس رفسنجان
استقلال – پیکان
هوادار – پرسپولیس
گل‌گهر سیرجان – ملوان بندر انزلی

هفته ششم:
تراکتور تبریز – صنعت نفت آبادان
مس کرمان – ذوب‌آهن اصفهان
سپاهان اصفهان – آلومینیوم اراک
نفت مسجدسلیمان – پرسپولیس
استقلال – نساجی مازندران
ملوان بندر انزلی – فولاد خوزستان
مس رفسنجان – هوادار
پیکان – گل‌گهر سیرجان

هفته هفتم:
صنعت نفت آبادان – مس رفسنجان
فولاد خوزستان – مس کرمان
آلومینیوم اراک – ملوان بندر انزلی
نساجی مازندران – نفت مسجدسلیمان
هوادار – سپاهان اصفهان
گل‌گهر سیرجان – استقلال
پرسپولیس – تراکتور تبریز
ذوب‌آهن اصفهان – پیکان

هفته هشتم:
ملوان بندر انزلی – صنعت نفت آبادان
مس کرمان – هوادار
پیکان – آلومینیوم اراک
نفت مسجدسلیمان – گل‌گهر سیرجان
سپاهان اصفهان – پرسپولیس
نساجی مازندران – ذوب‌آهن اصفهان
استقلال – فولاد خوزستان
مس رفسنجان – تراکتور تبریز

هفته نهم:
صنعت نفت آبادان – سپاهان اصفهان
آلومینیوم اراک – مس کرمان
تراکتور تبریز – نفت مسجدسلیمان
گل‌گهر سیرجان – نساجی مازندران
فولاد خوزستان – پیکان
ذوب‌آهن اصفهان – استقلال
هوادار – ملوان بندر انزلی
پرسپولیس – مس رفسنجان

هفته دهم:
صنعت نفت آبادان – مس کرمان
استقلال – آلومینیوم اراک
نفت مسجدسلیمان – مس رفسنجان
سپاهان اصفهان – تراکتور تبریز
نساجی مازندران – فولاد خوزستان
پیکان – هوادار
ملوان بندر انزلی – پرسپولیس
گل‌گهر سیرجان – ذوب‌آهن اصفهان

هفته یازدهم:
صنعت نفت آبادان – پیکان
پرسپولیس – مس کرمان
آلومینیوم اراک – نساجی مازندران
ذوب‌آهن اصفهان – نفت مسجدسلیمان
مس رفسنجان – سپاهان اصفهان
فولاد خوزستان – گل‌گهر سیرجان
هوادار – استقلال
تراکتور تبریز – ملوان بندر انزلی

هفته دوازدهم:
نساجی مازندران – صنعت نفت آبادان
مس کرمان – مس رفسنجان
ذوب‌آهن اصفهان – آلومینیوم اراک
نفت مسجدسلیمان – فولاد خوزستان
ملوان بندر انزلی – سپاهان اصفهان
استقلال – پرسپولیس
گل‌گهر سیرجان – هوادار
پیکان – تراکتور تبریز

هفته سیزدهم:
صنعت نفت آبادان – استقلال
تراکتور تبریز – مس کرمان
آلومینیوم اراک – گل‌گهر سیرجان
سپاهان اصفهان – نفت مسجدسلیمان
هوادار – نساجی مازندران
فولاد خوزستان – ذوب‌آهن اصفهان
مس رفسنجان – ملوان بندر انزلی
پرسپولیس – پیکان

هفته چهاردهم:
ذوب‌آهن اصفهان – صنعت نفت آبادان
مس کرمان – ملوان بندر انزلی
نفت مسجدسلیمان – آلومینیوم اراک
پیکان – سپاهان اصفهان
نساجی مازندران – تراکتور تبریز
فولاد خوزستان – هوادار
استقلال – مس رفسنجان
گل‌گهر سیرجان – پرسپولیس

هفته پانزدهم:
صنعت نفت آبادان – گل‌گهر سیرجان
مس کرمان – سپاهان اصفهان
آلومینیوم اراک – فولاد خوزستان
ملوان بندر انزلی – نفت مسجدسلیمان
پرسپولیس – نساجی مازندران
تراکتور تبریز – استقلال
هوادار – ذوب‌آهن اصفهان
مس رفسنجان – پیکان

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد